ژاپن هم حریف بسکتبال ایران نشد | اتاق خبر
کد خبر: 370775
تاریخ انتشار: 24 شهریور 1395 - 12:49
تیم ملی بسکتبال ایران در چهارمین دیدارش از رقابت های فیبا آسیا چلنج برابر ژاپن به میدان رفت و در دیداری دشوار به برتری رسید.

تیم ملی بسکتبال

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی بسکتبال ایران در ادامه رقابت‌هایش ازمسابقات فیبا آسیا چلنج به مصاف ژاپن رفت و با نتیجه ٦٨ بر ٥٧ به برتری رسید.

تیم ملی ایران در کوارتر اول این دیدار بازی را بهتر شروع کرد اما ژاپن خیلی زود توانست به بازی برگردد و اختلاف را کاهش دهد. دو تیم رقابت نزدیکی داشتند و ژاپنی‌ها از اشتباه‌های بسکتبالیست‌های ایران به بهترین شکل استفاده می‌کردند و اجازه نمی‌دادند شاگردان باوئرمان برنامه‌هایشان را انجام دهند. با این حال در دقایق پایانی تیم ملی ایران بهتر کار کرد و در نهایت نیز توانست در این کوارتر با نتیجه ١٧ بر ١٣ به برتری برسد.


در کوارتر دوم هم ایران تیم برتر میدان بود و با استفاده از قدرت زیر سبد امتیاز آوری می‌کرد. شاگردان باوئرمان اشتباه‌هایی در دفاع داشتند اما بازهم تیم برتر میدان بودند و در نهایت کوارتر دوم را نیز ٢٠ بر ١٣ به سود خود تمام کردند.


با آغاز نیمه دوم ژاپن شروع بهتری داشت و اختلاف را به چهار رساند. پنج دقیقه از کوارتر سوم گذشته بود و ایران ٤٢ بر ٣٨ پیش بود. وقت استراحت باوئرمان برای شاگردانش نتیجه داشت و ایران دوباره به بازی برگشت و اختلاف امتیازی را بیشتر کرد اما ژاپنی ها بازهم اختلاف را کاهش دادند و در کوارتر سوم نیز کوارتر سوم    ٢٠ بر ١٦ به برتری رسید.


اتفاق و خبر بد برای تیم ملی در پایان این کوارتر مصدومیت ارسلان کاظمی بود؛ او بعد از بلاک شاتی زیبا از ناحیه زانو مصدوم شد و به رختکن رفت.


در آغاز کوارتر چهارم ایران ٥٣ بر ٤٦ از مهمانش پیش بود و حامد حدادی همان ابتدا دو امتیاز دیگر بدست آورد. ملی‌پوشان ایران عملکرد خوبی در ایر کوارتر داشتند اما ژاپن همدست از رقابت برنداشت و تا توانست میزبانش را تحت فشار قرار داد اما درنهایت ملی پوشان ایران تا پایان دیدار برتری شان را حفظ کردند و با نتیجه  ٦٨ بر ٥٧ به برتری رسیدند.
تیم ملی بسکتبال ایران فردا برای صدرنشینی در مرحله دوم ساعت ١٨ به مصاف کره‌جنوبی می‌رود.


انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید