تعاونی های مازندران 600 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند | اتاق خبر
کد خبر: 370956
تاریخ انتشار: 25 شهریور 1395 - 11:26
مدیر شعب بانک توسعه تعاون مازندران گفت که این بانک امسال تاکنون 600 میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های تعاونی استان پرداخت کرده است .

اتاق خبر:علیرضا اکبری روز چهارشنبه در مراسم تجلیل از تعاونی های برتر مازندران اشتغالزایی حدود 2 هزار نفری را از نتایج و دستاوردهای پرداخت تسهیلات به شرکت های تعاونی مازندران عنوان کرد.
وی افزود : با توجه به وضعیت فعلی پرداخت ، تا پایان امسال 700 میلیارد ریال دیگر تسهیلات به شرکت های تعاونی مازندران پرداخت می شود .
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون مازندران میزان تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به شرکت های مازندران در سال گذشته را بیشتر از یک هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود که پارسال هم این میزان تسهیلات به یک هزار و 300 نفر پرداخت شده بود .
اکبری همچنین اعلام کرد که بانک توسعه تعاون برای کمک و حمایت از شرکت های تعاونی که با مشکلات مالی مواجه هستند ، تمهیداتی در زمینه تاخیر پرداخت اقساط و مهلت پرداخت بدهی در نظر گرفته است .
وی همچنین از بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت اقساط تسهیلات برخی شرکت های تعاونی مازندران به عنوان دیگر برنامه حمایتی این بانک تخصصی دولتی در استان نام برد .
بانک توسعه تعاون در مازندران 22 شعبه دارد .

منبع:ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید