چمنیان: امیدوارم ۳ امتیاز بازی با امارات را به دست بیاوریم | اتاق خبر
کد خبر: 371362
تاریخ انتشار: 28 شهریور 1395 - 08:18
رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۱۶ - هند
سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان معتقد است بازی تیمش برابر امارات به مراتب سخت تر از دیدار با عربستان است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عباس چمنیان درباره شناختش از تیم امارات، گفت: از روش بازی این تیم اطلاع داریم و روی آنالیز این تیم کار کردیم. امارات تیم بسیار خوبی است و  قواعد برگشت به بازی را کاملا می شناسد. همان طور که در بازی مقابل هند ۲ بر یک عقب بودند و حتی یک پنالتی هم از دست داده بودند، ولی توانستند به بازی برگردند و  تیم میزبان  را که از حمایت تماشاگرانش سود می برد را شکست دهند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: قطعا فردا با تیم قدرتمند و سخت کوشی روبرو خواهیم شد، امتیاز این بازی از جهات مختلف دارای اهمیت است حتی بیشتر از بازی با عربستان؛ بدون تردید هر تیمی که برنده این دیدار باشد، تا مرحله حذفی فرصت زیادی برای ریکاروی تیم در اختیار دارد. در همین راستا بازیکنان را با این مسئله آشنا کردیم که فردا بازی به مراتب سخت تری از عربستان را در پیش داریم، امیدوارم با حداکثر امتیاز از میدان این مسابقه خارج شویم.
چمنیان در پایان تاکید: پس از پیروزی مقابل عربستان روز گذشته تمرینات سبکی را در دستور کار قرار دادیم. بعد از ظهر امروز  (شنبه) نیز جلسه تمرینی را در زمین ناگویا برگزار خواهیم کرد و پس از آن جلسه آنالیز دیدار امارات و هند را پیشرو داریم. ان‌شاءالله با یک بازی خوب که در خور شان فوتبال نوجوانان ایران است، به مصاف امارات می رویم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید