دفاع «کو» از سیستم معافیت پزشکی برای ورزشکاران | اتاق خبر
کد خبر: 371759
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1395 - 17:39
سباستین کو، رییس فدراسیون جهانی دوومیدانی تایید کرد که سیستم استفاده مجاز از داروهای خاص در ورزش سیستم مناسبی است. این‌ درباره پرونده پزشکی ورزشکاران منتشر کرده‌اند.

سباستین کو

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سباستین کو در حالی از سیستم استفاده مجاز از دارو توسط ورزشکاران دفاع کرد که هکرهای روس اطلاعات مربوط به این سیستم را منتشر کرده‌اند و مدعی شده‌اند که بسیاری از ورزشکاران مدال آور از کشورهای غربی اجازه دوپینگ دارند.

بسیاری از مواردی که مجوز استفاده از آن به ورزشکاران داده شده مواد غیر مجاز هستند، اما به دلایل پزشکی برخی ورزشکاران مجاز به استفاده از آنها هستند.

سباستین کو در این‌باره گفت‌: آیا ما باید مطمئن شویم که از این سیستم استفاده نمی‌شود؟ بله. احتمال سوء استفاده وجود دارد، اما فکر نمی‌کنم که به طور کلی مشکل این باشد. آیا مردم می توانند به این سیستم اعتماد کنند؟ بله. اما به صورت مدوام باید مراقبت انجام شود. ما در سال‌های اخیر بسیار مراقب این اطلاعات بودیم، زیرا ممکن است که این اطلاعات بد تعبیر شوند و از آنها سوء استفاده شود. وادا ۱۷ سال است که تاسیس شده و در این مدت کار خود را خوب انجام داده است، اما دنیا در این مدت زمان تغییر کرده است. باید قوانین بهتری وضع شود. وادا باید مستقل‌تر باشد و نیاز به سرمایه‌گذاری بهتری دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید