تجلیل از خانواده معظم شهیدان و ایثارگران اصناف | اتاق خبر
کد خبر: 372263
تاریخ انتشار: 3 مهر 1395 - 11:55
رییس اتاق اصناف ایران گفت: همزمان با گرامیداشت ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس، روز یکشنبه (فردا) از ۱۰ خانواده معظم شهیدان و ایثارگران اصناف کشور با برگزاری همایش یک روزه ای در تالار باغ موزه دفاع مقدس تجلیل می شود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران ، علی فاضلی افزود: روز چهارم مهر ماه جاری، سومین همایش ملی طلایه داران ایثار و پیشگامان اقتصاد مقاومتی برگزار می شود و طی آن خانواده معظم شهیدان و ایثارگران انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و همچنین خانواده مدافعان حرم اصناف مورد تقدیر قرار می گیرند.

چهارم مهر ماه جاری پنجمین روز ایام گرامیداشت هفته دفاع است که به نام ” اقتصاد مقاومتی، پشتیبانی مردمی و اصناف، آمادگی دفاعی نامگذاری شده است.

وی ادامه داد: پرداختن به نقش و تاثیر اقتصاد مقاومتی با نگاه به پشتیبانی مردمی و اصناف در کم اثر کردن تحریم ها و تهدیدات دشمن از جمله محورهای اصلی در این همایش یک روزه است.

فاضلی اظهار کرد: در این همایش یک روزه ، حجت الاسلام و المسلمین پژمان فر رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، غلامرضا حسن پور رییس سازمان بسیج اصناف کشور و احمد ذوالقدر جانشین سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ سخنرانی خواهند کرد.

وی گفت: در این همایش علاوه بر پخش فیلم هایی از نقش اصناف در دوران هشت سال دفاع مقدس ، از تمبر یادبود طلایه داران و ایثارگران اصناف و همچنین دو کتاب مرتبط رونمایی خواهد شد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید