جمشیدی در ترکیب پتروشیمی حضور دارد | اتاق خبر
کد خبر: 373449
تاریخ انتشار: 9 مهر 1395 - 17:54
رقابت‌های بسکتبال باشگاه‌های آسیا
ملی‌پوش تیم بسکتبال پتروشیمی گفت: در ترکیب اعزامی تیم به باشگاه‌های آسیا هستم و اگر لازم باشد به میدان می‌روم.

محمد جمشیدی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم بسکتبال پتروشیمی نماینده ایران در باشگاه‌های آسیا است و ترکیبش تقریبا مشخص شده‌ است. در این میان وضعیت محمد جمشیدی هنوز مشخص نیست. او که با آسیب دیدگی انگشت دست مواجه شده تحت درمان است و اعلام کرد که در ترکیب اعزامی تیم حضور دارد. او تصریح کرد: قرار نبود بازی کنم اما با صحبت‌هایی که انجام دادیم این تصمیم گرفته شده که در ترکیب تیم باشم و هرجا که لازم بود به میدان بروم. بالاخره این تورنمنت مهم است و برای باشگاه اهمیت زیادی دارد و به این دلیل من هم کنار تیم خواهم بود.

ملی‌پوش بسکتبال ایران درباره مصدومیتش نیز گفت: انگشت دست من شکسته و وضعیتش از قبل بدتر شده‌ است اما به هر حال این تصمیم را گرفتیم. من در ترکیب 12 نفره تیم هستم و قرار است هرجا لازم بود به میدان بروم. اگر هم نیازی نبود خب بازی نمی‌کنم و مشکلی پیش نمی‌آید.

او درباره مسابقات نیز گفت: این دوره از مسابقات مطمئنا کیفیت بالایی دارد. همه تیم‌ها با بهترین نفرات به چین می‌آیند. خب باشگاه‌های آسیا هر زمان که همه کشورها در آن شرکت کرده‌اند کیفیت بالایی داشته‌است. اکنون چین هم حضور دارد و مطمئنا رقابت‌ها دشوارتر می‌شود. بهترین باشگاه یک کشور با دو بازیکن خارجی به رقابت‌ها می‌آید که این نشان می‌دهد بازی‌های دشواری خواهیم داشت.

جمشیدی درباره وضعیت پتروشیمی نیز گفت: تمرین‌هایمان را انجام می‌دهیم و شرایط خوب است. محمد حسن‌زاده و سجاد مشایخی نیز به عنوان بازیکنان کمکی ما هستند و مطمئنا می‌توانند به تیم کمک کنند. به هر حال ما برای بهترین نتیجه راهی چین می‌شویم و به شخصه تمام توانم را می‌گذارم تا با قهرمانی رقابت‌ها را تمام کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید