صادرات تولیدات افراد تحت پوشش تعاونی شبکه بانوان هنرمند ایرانیان | اتاق خبر
کد خبر: 373618
تاریخ انتشار: 10 مهر 1395 - 14:15
مدیر عامل شرکت تعاونی شبکه بانوان هنرمند ایرانیان اعلام کرد
شرکت تعاونی شبکه بانوان هنرمند ایرانیان تلاش دارد که آن دسته از محصولاتی که قابلیت فروش در خارج از کشور را دارند به بازار های خارجی عرضه کند.

اتاق خبر- گروه اقتصادی: معصومه فرهمند راد مدیر عامل شرکت تعاونی شبکه بانوان هنرمند ایرانیان در گفت و گو با اتاق خبر با اشاره به این نکته که این شرکت اولین شرکت تعاونی ثبت شده در کشور به صورت شبکه ای است گفت: این شبکه به صورت استانی و فرااستانی فعالیت می کند و در حدود 4000 نفر از زنان سرپرست خانوار و خود سرپرست را تحت پوشش خود قرار داده است.

فرهمند راد در مورد چکونگی آغاز به کار این شرکت گفت: شرکت تعاونی شبکه بانوان هنرمند ایرانیان ابتدا کار خود را به صورت آموزش به افراد و سپس به صورت بازار چه های خوداشتغالی ادامه داد. در حال حاضر شرکت تعاونی شبکه بانوان هنرمند ایرانیان کار برگزاری نمایشگاه و حمایت از بانوان هنرمندی که سرپرست خانوار هستند را انجام می دهد.

مدیر عامل شرکت تعاونی شبکه بانوان هنرمند ایرانیان با اعلام برگزاری نمایشگاه در بوستان گفتگو افزود: امیدوار هستیم که مسئولان دولتی و غیردولتی از ما حمایت کنند تا بتوانیم بانوان تحت پوشش این شرکت و توانمندی های آنها به دیگران معرفی کنیم.

وی گفت: یکی از بخش های این نمایشگاه ارائه محصولات و معرفی توانمندی های این افراد است. در بخش نمایشگاهی شاهد عرضه محصولات و فروش آنها به افراد علاقه مند خواهیم بود و در بخش کارگاه نیز تلاش شده که به صورت رایگان به افراد علاقه مند برای تولید محصولات هنری آموزش داده شود.

فرهمند راد: در تلاش هستیم که در خارج از کشور نیز محصولات و تولیدات افراد نیز که قابلیت فروش و بازاریابی را در خارج از مرز های ایران دارند عرضه شود تا دست افراد واسطه از فروش محصولات بانوان سرپرست خانوار کوتاه شود.

94105 ت

نظرات
ADS
ADS
پربازدید