وقتی جلو افتادیم همه چیز یادم رفت | اتاق خبر
کد خبر: 374083
تاریخ انتشار: 13 مهر 1395 - 11:14
مونتلا:
سرمربی میلان بعد از برد برابر ساسولو اظهار کرد وقتی تیمش عقب بوده از داور عصبانی شده است اما پس از گرفتن سه امتیاز همه چیز را فراموش کرده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، میلان در هفته هفتم سری A در سن سیرو میزبان ساسولو بود. این تیم با وجود این که با نتیجه سه بر یک از حریف عقب افتاد اما توانست با نتیجه چهار بر سه بازی را به سود خود به پایان برساند. 

وینچنزو مونتلا در نشست خبری بعد از بازی اظهار کرد: فوتبال همچنان من را به طرف جلو سوق می دهد. چنین بازی‌هایی باعث می شود تا به یک مربی، احساسات متفاوتی وارد شود. در بین دو نیمه از عملکرد داور بسیار خشمگین بودم چراکه داور با سوت های خود سرعت بازی را می گرفت اما اکنون که پیروز شدیم، همه چیز را فراموش کردم و غرق در شادی هستم. بسیار خوشحال هستم که سناریوی این دیدار در نهایت به سود میلان به پایان رسید.

سرمربی پیشین سمپدوریا و فیورنتینا ادامه داد: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم؛ به ویژه وقتی که عقب افتادیم و به پیروزی نیاز داشتیم. باید در این دیدار به پیروزی می‌رسیدیم. خوشبختانه با وجود آنکه از حریف عقب بودیم، شکست را با پیروزی عوض کردیم.

مونتلا به ستایش از مانوئل لوکاتلی، ستاره جوان میلان پرداخت و تاکید کرد آینده درخشانی در انتظار این بازیکن است. او در این‌باره اظهار کرد: لوکاتلی بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و از فرصتی که به او داده شد، نهایت استفاده را برد. او تنها 18 سال دارد. آینده درخشانی در انتظار این بازیکن است. او می تواند در آینده به ستاره ای بزرگ برای میلان تبدیل شود.

میلان با این پیروزی، 13 امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر نسبت به کیه‌وو، لاتزیو و رم در رده ششم جدول رده بندی جای گرفت تا با یوونتوس صدرنشین فاصله پنج امتیازی خود را حفظ کند.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید