در کیفیت، ایمنی و مسایل زیست محیطی در ایران سنگ تمام می گذاریم | اتاق خبر
کد خبر: 374539
تاریخ انتشار: 15 مهر 1395 - 16:12
مدیرعامل پژوسیتروئن فرانسه با بیان این که همگرایی کامل و بستر محکمی در همکاری با ایران در زمینه همکاری های مشترک ایجاد شده است، ایران را مهم ترین نهاد تولیدی پژو در آسیا و خاورمیانه دانست.

به گزارش اتاق خبر به نقل از اخبار خودرو ، در نشست مشترک مدیران ارشد ایران خودرو و پژوسیتروئن، کارلوس تاوارس از اعلام یک میلیون قطعه تا سال ۲۰۲۵ در ایران خبر داد و افزود: ایران خودرو در اجرای برنامه های راهبردی و الگوی کسب و کار جدیدی که پژو برای خود تعریف کرده است، نقش کلیدی داشته و در تولید محصولات ما در منطقه که ۷۵درصد خواهد بود، تولیدکننده نخست منطقه خواهد بود.

وی ارتباطات تاریخی با ایران خودرو را زمینه ساز و رقم زننده آینده خودروسازی ایران دانست و چشم انداز مشترک با دولت ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت را برای تولید محصولاتی با کیفیت، هزینه مناسب، دوستدار محیط زیست جهت تامین رفاه و ایمنی مصرف کنندگان در پیشبرد این همکاری ها اثربخش دانست.

تاوارس در ادامه با تاکید بر این که پژو برای این همکاری مشترک سنگ تمام خواهد گذاشت، خاطرنشان کرد: مسئولیت شماره یک ما راضی کردن مصرف کننده ایرانی است و در همه محصولات و برندهایی که وارد می‏کنیم، مدرن بودن، ایمنی و حفاظت از محیط زیست را در نظر داریم.

وی گام اول همکاری های جدید را تولید خودروهای ۲۰۸، ۲۰۰۸ و ۳۰۱ عنوان کرد و آن را زمینه‏ساز گام‏های بعدی و آینده درخشان دور جدید همکاری‏ها ذکر کرد.

وی تامین‏کنندگان ایرانی را بخشی از زنجیره موفقیت پژو دانست و افزود: شرکت ایکاپ با حضور و همکاری تامین کنندگان ایرانی موفق خواهد بود چرا که ما به سازندگان ایرانی اعتماد داریم و برای توسعه صادرات محصولات مشترک خود به انتقال تخصص و دانش فنی به آنها خواهیم پرداخت.

مدیرعامل پژوسیتروئن حاکم بودن سطح آموزش متعالی در ایران را فرصتی مناسب برای همکاری های مشترک و تبادل متخصصان و مهندسان دو طرف دانست و از نخبگان ایرانی برای همکاری با شرکت ایکاپ دعوت کرد.

وی این تبادل نیروی انسانی را عاملی محرک و موثر برای غلبه بر چالش‏های جدید عنوان کرد و افزود: من اطمینان دارم که ایکاپ با وجود رهبران و کارکنان توانمند خود و حمایت هر دو طرف این قرارداد مشترک می‏تواند اهداف صادراتی خود را محقق کند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید