به پیروزی برابر نماینده هند نیاز داریم | اتاق خبر
کد خبر: 375038
تاریخ انتشار: 18 مهر 1395 - 06:08
ساهاکیان:
ملی‌پوش تیم بسکتبال پتروشیمی گفت: رفته رفته بهتر و هماهنگ‌تر خواهیم شد.

اوشین ساهاکیان تیم بسکتبال پتروشیمی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اوشین ساهاکیان، ملی پوش تیم پتروشیمی پس از پیروزی برابر پائینان چین تایپه اظهار کرد: باید از اکنون به مسابقه بعدی فکر کنیم. مسابقه بعدی برابر ONGC هند از دیدارهای سخت ماست. حساسیت آن به نحوی است که برای بالابردن روحیه تیم به برد آن نیاز داریم تا در کنار آنهم بتوانیم صدرنشینی را حفظ کنیم. به هر حال کارمان در مرحله مقدماتی دشوار است و چینش تیم‌ها در گروه ما از سختی کارمان خبر می دهد.
بازیکن پست چهار بسکتبال ایران با اشاره به دیدار برابر نماینده چین تایپه ادامه داد: مسابقه اول بود. فکر می کنم خوب شروع کردیم اما یک جاهایی از بازی بنا به شرایط رقابت و رطوبت بالای سالن، کار گره خورد. اشتباه دفاعی هم داشتیم ولی مطمئن هستم بازی به بازی بهتر می شویم. به هر حال رقابت اول همیشه بالا و پایین های خود را دارد .استرس و جو موجود باعث می شود کارایی کمی کمتر شود اما  برای نتیجه گیری خوب جنگیدیم. امیدوارم اشتباهاتی را که انجام دادیم دیگر تکرار نشود تا در بازیهای سخت تر تمرکز بهتری داشته باشیم.
ساهاکیان درباره عملکرد نه چندان مطلوب در دفاع تاکید کرد: چین تایپه از سرعت بالایی برخوردار بود. تا گل می خورند دست به ضد حمله می زدند. بدن‌هایمان به این شرایط  آب و هوایی عادت نداشت و خدا را شکر حریف ما نشدند .هر چند دیویس ما را در زیر حلقه اذیت کرد ولی در کوارتر چهارم با تمرکز در دفاع دیگر کاری از دستش برنیامد.
تیم بسکتبال پتروشیمی در دیدار نخست جام باشگاه‌های آسیا 100 بر 80 نماینده چین تایپه را شکست داد و صبح فردا به مصاف نماینده هند می‌رود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید