منصوریان: بازیکنانم عالی بودند | اتاق خبر
کد خبر: 375911
تاریخ انتشار: 25 مهر 1395 - 19:44
حاضریم لیگ تعطیل شود ولی تیم ملی موفق شود
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران می‌گوید بازیکنانش در این بازی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند و خوشحال است که با کسب سه امتیاز به خانه بازمی‌گردند.

علیرضا منصوریان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل سیاه جامگان اظهار کرد: در نیمه اول موقعیت‌های زیادی را داشتیم که از این موقعیت‌ها یکی را به گل تبدیل کردیم. قطعا اگر در نیمه نخست می‌توانستیم تعداد گل‌هایمان اضافه کنیم این مشکلات برای ما به وجود نمی‌آمد. بازیکنانم در این بازی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند و خوشحالم که با کسب سه امتیاز از مشهد خارج شدیم.

وی درباره تعطیلی لیگ و وقفه به وجود آمده و تاثیرات آن بر روی بازیکنان تیمش گفت: وقتی که سه امتیاز بازی مقابل کره جنوبی را توانستیم کسب کنیم و خنده بر روی لبان هواداران ایرانی نشست، این موضوع برای ما خیلی راضی کننده بود. حاضریم لیگ به همین گونه تعطیل شود تا تیم ملی موفقیت‌های خود را کسب کند. در گذشته تیم کره تیم ما را اذیت می‌کرد ولی در حال حاضر مشاهده می‌کنید که تیم ملی کره جنوبی حتی نتوانست یک موقعیت بر روی دروازه ما ایجاد کند.

منصوریان درباره فرصت‌های از دست رفته بازیکنانش در این بازی عنوان کرد: باید در تمرین‌ها بر روی این موضوع بیشتر تمرین کنیم. ولی با این حال کاوه رضایی امروز گل سه امتیازی را برای تیم‌مان زد و این بازیکن می‌تواند در آینده به کمک تیم ما آید. خوشحالم که کاوه رضایی عملکرد فوق‌العاده خود را ادامه می‌دهد و برای تیم مثمر ثمر واقع شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره داوری این بازی عنوان کرد:‌ هر موقع که بازی را چه بازنده و چه برنده بوده‌ام درباره داوری هیچ صحبتی نکرده‌ام. داوری در این بازی مشکل چندانی نداشت و توانست عملکرد خوبی را داشته باشد.

وی ادامه داد: خوشحالم که روند رو به رشد خود را توانسته‌ایم شروع کنیم. امروز با تیمی بازی داشتیم که از لحاظ تاکتیکی فوتبال خوبی را به نمایش گذاشته، فرهاد کاظمی را به خوبی می‌شناسم و می‌دانم زمانی که در سپاهان و تیم‌های دیگر حضور داشته توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. سیاه جامگان در این بازی توانست فوتبال خوبی را به نمایش بگذارد. امیدوارم در ادامه لیگ بتواند شرایط خوب خود را ادامه دهد.

منصوریان درباره اعتراض بختیار رحمانی پس از تعویض عنوان کرد: این مشکل درون خانوادگی است و قطعا این موضوع را پیگیری می‌کنیم و کاری نخواهیم داشت که چه اتفاقاتی خواهد افتاد. مسئولان باشگاه این موضوع را حل خواهند کرد ولی باید به این موضوع اشاره کنم که این مسئله درون خانوادگی است و همیشه در خانواده و بین اعضای خانواده این مشکلات به وجود می‌آید.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید