رنو قاجار اسپرت به زودی عرضه خواهد شد | اتاق خبر
کد خبر: 376200
تاریخ انتشار: 27 مهر 1395 - 10:24
بخش رنواسپرت کمپانی رنو قصد دارد نسخه اسپرت رنو قاجار را وارد بازار کرده و در این راه از کمک مرکز تیونینگ نیسان نیسمو نیز برخوردار خواهد بود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از اخبار خودرو ، رنو با تایید این مطلب افزود با افزایش کارایی و قدرت این اس یو وی محبوب خود می‌خواهد گروه های بیشتری از مشتریان را جذب نماید. رنواسپرت به زودی نسخه های تیونینگ شده کپچر و قاجار را به بازار می‌فرستد و در این میان تصاویر اختصاصی از رنو قاجار اسپرت منتشر شده است.

رنو قاجار اسپرت به زودی عرضه خواهد شد

رنو قاجار اسپرت به زودی عرضه خواهد شد

برونو آنکلین، مدیر برنامه ریزی محصولات رنو در مصاحبه با نشریه اتواکسپرس گفته است : « اس یو وی اسپرت؟ چرا که نه؟ خودروهای شاسی بلند استعداد بالایی برای این کار دارند. ما اولین نمونه ها را تولید کرده ایم و به زودی پکیج های اسپرت را به مشتریان عرضه خواهیم کرد و انتظار داریم همانطور که در نیسان جوک جواب داد در رنو قاجار نیز جواب دهد. »

رنو قاجار اسپرت به زودی عرضه خواهد شد

رنو قاجار اسپرت به زودی عرضه خواهد شد

وی در خصوص همکاری با نیسمو نیز گفت این همکاری دوطرفه بوده و نیسان نیز از تجربیات رنو در خصوص کلیو اسپرت برای تولید میکرا نیسمو استفاده خواهد کرد. « ما هر کدام قابلیت هایی داریم که می‌تواند به دیگری کمک کند و ما به عنوان دو شریک این ظرفیت ها را به اشتراک خواهیم گذاشت. »

 

وی در خصوص زمان تحویل نسخه های اسپرت قاجار و کپچر صحبتی نکرد اما گفت قطعا خیلی طول نخواهد کشید. رییس رنو اسپرت، پاتریک راتی درباره اس یو وی های آینده این بخش گفت : « ما مدت ها روی این برنامه کار کرده ایم. با توجه به استقبال مشتریان از SUV ها انتظار می‌رود نمونه های اسپرت آن نیز با استقبال خوبی مواجه شود. »

رنو قاجار اسپرت به زودی عرضه خواهد شد

رنو قاجار اسپرت به زودی عرضه خواهد شد

رنو قاجار و کپچر از قطعات و فناوری های نیسان جوک و قشقایی در محصولات اسپرت استفاده کرده و به عنوان مثال کپچر RS از موتور ۱٫۶ لیتری توربو ۱۹۷ اسب بخاری نیسان جوک نیسمو بهره خواهد برد که شتاب صفر تا صد ۷٫۵ ثانیه را برای نیسان به ارمغان آورده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید