نمی‌دانم بازی بعدی هستم یا نه | اتاق خبر
کد خبر: 377581
تاریخ انتشار: 4 آبان 1395 - 06:51
دی‌بوئر:
سرمربی اینتر بعد از باخت به آتالانتا اظهار کرد با این شرایط نمی‌داند در بازی بعدی روی نیمکت نرآتزوری می‌نشیند یا نه.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نتایج ناامید کننده اینتر در سری A ادامه پیدا کرد. این بار شاگردان فرانک دی‌بوئر با نتیجه دو بر یک برابر آتالانتا تن به شکست دادند. یک تساوی و سه شکست پیاپی باعث شده است تا سرمربی هلندی اینتر روزهای بدی را در فوتبال ایتالیا پشت‌سر بگذارد.

دی‌بوئر در نشست خبری بعد از بازی اظهار کرد: به خوبی می دانستیم که بازی بسیار سختی پیش رو داریم. در نیمه نخست، عملکرد ناامید کننده‌ای از خود نشان دادیم. تنها آتالانتا بود که بازی می کرد و انگار ما در میدان نبودیم. در نیمه دوم کمی بهتر شدیم و گل تساوی را به ثمر رساندیم اما بعد از آن، یک بار دیگر نیز دروازه ما باز شد. بسیار ناامید کننده است که تیم بزرگی همچون اینتر، متحمل شکست های پیاپی شود. با این حال می‌دانم که می توانیم بهتر شویم. در نیمه نخست، ترسو بودیم. دلیل چنین چیزی را نمی دانم. نمی‌توانم باور کنم تیمم تا این اندازه بد بود.

سرمربی اینتر ادامه داد: بعد از پیروزی برابر یوونتوس، همه چیز تغییر کرده است. بعضی‌ها آن دیدار بزرگ را فراموش کردند. نتایج ما ناامید کننده است و این باعث شده تا روزهای سختی را پشت‌سر بگذاریم. باید خود را از این شرایط خارج کنیم. این نتایج قابل قبول نیست. نمی دانم آیا تا بازی بعدی روی نیمکت اینتر می مانم یا نه. تنها این را می دانم که باید با جدیت به کارم ادامه بدهم. احساس می کنم باشگاه هنوز به من اعتماد دارد.

دی‌بوئر در پایان سخنانش به انتقاد از داور پرداخت و گفت‌: وقتی همه چیز بد باشد، در داوری هم شانس نمی آورید. نمی دانم چرا گل مائورو ایکاردی پذیرفته نشد. او خطایی مرتکب نشد. همه چیز را دیدم.

اینتر با این شکست، یازده امتیازی باقی ماند و به رده سیزدهم جدول رده بند سقوط کرد.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید