نیاز به تغییرات اساسی داریم | اتاق خبر
کد خبر: 377583
تاریخ انتشار: 4 آبان 1395 - 07:08
گواردیولا:
سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی از نتایج بد تیمش بسیار شاکی است و تاکید کرد که تغییرات اساسی را به وجود خواهد آورد.

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، منچسترسیتی بعد از آنکه شروعی توفانی در لیگ برتر انگلیس داشت، به یکباره با افت محسوسی مواجه شده است. فیروزه‌ای‌پوشان شهر منچستر 6 پیروزی پیاپی را به دست آوردند اما در سه بازی اخیرشان در لیگ، تنها دو امتیاز کسب کردند. یک شکست و دو تساوی پیاپی باعث شده است تا پپ گواردیولا زیر فشار قرار بگیرد. منچسترسیتی در هفته نهم رقابت های لیگ جزیره، این بار با تساوی یک بر یک برابر ساوتهمپتون متوقف شد تا دو امتیاز حساس دیگر را از دست بدهد.


گواردیولا در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: پنج بازی بدون پیروزی. بدون شک اتفاقاتی افتاده است و نقاط ضعفی داریم. چنین چیزی قابل قبول نیست. تلاش می‌کنیم تا از این شرایط خارج شویم. متاسفانه در این دیدار هم نتوانستیم به پیروزی برسیم. مشکل اصلی ما این است که نمی توانیم از فرصت ها به خوبی استفاده کنیم. در این دیدار هم فرصت های زیادی را روی دروازه حریف داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. 6 پیروزی پیاپی را به دست آوردیم اما به یک باره افت کردیم. باید هر چه زوتر از این شرایط خارج شویم.

گواردیولا در پایان سخنانش هم گفت‌: این طبیعی است که بازیکنان گاهی اوقات اشتباه کنند اما نباید این نتایج بد ادامه داشته باشد. تغییرات زیادی در تیم به وجود خواهیم آورد و نیاز به اصلاحات داریم.

منچسترسیتی با وجود توقف در این دیدار، با 20 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم های لیورپول، آرسنال و تاتنهام در صدر جدول رده بندی باقی ماند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید