مورینیو: از همه هواداران یونایتد عذرخواهی می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 378024
تاریخ انتشار: 6 آبان 1395 - 14:00
سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد از پیروزی برابر سیتی در جام اتحادیه انگلیس خوشحال است. او به خاطر شکست سنگین برابر چلسی از هواداران عذرخواهی کرد.

اتاق خبر:منچستر یونایتد پیروزی بزرگ و روحیه بخشی را به دست آورد. شاگردان مورینیو که بعد از شکست سنگین برابر چلسی در بحران به سر می‌بردند در چارچوب جام اتحادیه در اولدترافورد از منچستر سیتی پذیرایی کردند و توانستند با یک گل این تیم را شکست دهند.
ژوزه مورینیو در نشست خبری بعد از بازی از هواداران منچستر یونایتد به خاطر نتایج ضعیفی که تیمش در این مدت به دست آورده عذر خواهی کرد.
سرمربی  شیاطین سرخ گفت‌: به عنوان رهبر منچستر یونایتد از هواداران این تیم در سراسر جهان به خاطر نتایج ضعیفی که در هفته‌های اخیر به دست آوردیم عذرخواهی می‌کنم. شکست چهار بر صفر برابر چلسی را نمی‌توان قبول کرد. منچستر یونایتد به چنین نتایجی عادت ندارد و به همین خاطر از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم.
او ادامه داد: حتی در بهترین روزهای باشگاه هم این تیم شکست را تجربه کرده است. من خودم با نتایج سه بر صفر و سه بر یک برابر منچستر یونایتد به پیروزی رسیده‌ام اما همه ما می‌دانیم که شکست چهار بر صفر را نمی‌توان باور کرد.

سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در پایان سخنان خود گفت: این نتیجه و پیروزی برای ما بسیار مهم بود و خوشبختانه توانستیم به دور بعد راه پیدا کنیم. از این پیروزی که به دست آوردیم بسیار خوشحال هستم و آن را به هواداران منچستر یونایتد هدیه می‌کنم. من تا الان چنین هوادارانی ندیده‌ام. با وجود این که هفته گذشته برابرچلسی تن به شکست سنگینی دادیم، اما هواداران در این دیدار از ما حمایت کردند و این بسیار زیبا است. عملکرد ما برابر منچستر سیتی خوب، اما ایده‌ال نبود. همکاری و اتحاد بازیکنان باعث شد تا این پیروزی ارزشمند را به دست آوریم.
تک گل منچستر یونایتد را در دیدار برابر منچستر سیتی خوان ماتا روی پاس زلاتان به ثمر رساند.

ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید