آیفون ۸ از پنل‌های OLED شارپ بهره می‌گیرد! | اتاق خبر
کد خبر: 378791
تاریخ انتشار: 11 آبان 1395 - 02:54
از مراسم معرفی آیفون ۷ توسط اپل مدت زیادی نمی‌گذرد و شایعات پیرامون آیفون ۸ آغاز شده است. گزارش‌های جدید حاکی از آن است که مدل پیشرفته آیفون ۸ از صفحه نمایش منحنی OLED شارپ بهره خواهد برد.

اتاق خبر: طبق شنیده‌ها از یک فرد نزدیک به این اتفاقات، صفحه نمایش آیفون جدید اپل از تکنولوژی LPTS به OLED سوییچ خواهد کرد. اخیرا در شایعات، نقل شده بود که آیفون ۸ در سه سایز مختلف عرضه خواهد شد. ۴.۷، ۵ و ۵.۵ اینچ. در حال حاضر، آخرین محصول اپل، یعنی آیفون ۷، در دو سایز ۴.۷ و ۵.۵ اینچی عرضه شده و این بدین معنی است که اپل قصد دارد تا سایز جدید ۵ اینچی را نیز به آیفون‌های خود اضافه نماید. تمامی این مدل‌ها دارای بدنه تمام شیشه‌ای خواهند بود. اعتبار و صحت این شایعه در حال حاضر کاملا مشخص نیست و به همین دلیل، نمی‌توان آنچنان که باید و شاید روی آن حساب کرد.

در حالی که می‌دانیم مدل‌های مختلف آیفون ۸ به مناسبت ده سالگی آیفون از طراحی متفاوتی نسبت به مدل‌های حال حاضر بهره می‌برند، شایعات گوناگون ما را کاملا گیج کرده است. جای شکی نیست که نسل جدید آیفون بدون جک هدفون عرضه خواهد شد، اما گزارش‌های مختلفی مبنی بر وجود شارژ بی‌سیم در آیفون ۸ به گوش می‌رسد.

مدتی پیش اپل اعلام کرده بود که رنگ‌های موجود در پنل‌های OLED اشباع شده و غیر واقعی هستند. اما ظاهرا آنها تصمیم گرفته‌اند به جرگه تولید کنندگان دیوایس با پنل OLED بپیوندند. در حالی که ظاهرا کمپانی شارپ، تنها تولیدکننده پنل‌های OLED برای آیفون ۸ به حساب می‌آید، اما ظاهرا اپل با شرکت‌های دیگر نیز در این زمینه در حال مذاکره است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید