بازی با بارسلونا برای ما حکم فینال زودرس را دارد | اتاق خبر
کد خبر: 378836
تاریخ انتشار: 11 آبان 1395 - 09:18
گواردیولا:
سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با بارسلونا اظهار کرد بازی فردا شب تیمش حکم یک فینال زودرس را برای سیتی‌زن‌ها خواهد داشت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فیروزه‌ای‌های شهر منچستر و بارسلونا سه‌شنبه شب در دور برگشت از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر دیدار برگشت خود را برگزار خواهند کرد.

پپ گواردیولا پیش از دیدار تیمش برابر بارسلونا در کنفرانس خبری گفت: به خوبی می‌دانم که دیدار دشواری برابر بارسلونا در پیش داریم. بازی رفت را با چهار گل به حریف باختیم و به خوبی از سختی‌های این بازی آگاه هستیم ولی چیزی که باعث نگرانی من شده این است که بعد از شکست سنگین به بارسلونا هیچ کس اشاره به بازی خوب ما در بازی رفت نکرد. در بازی نخست با چهار گل به حریف باختیم ولی در خیلی از دقایق مسابقه برتر از حریف بودیم. نمایش خوبی داشتیم اما این چیزی نبود که در رسانه‌ها انعکاس یافت. در بازی فردا برای کسب برد به میدان خواهیم رفت. می‌دانیم که هر نتیجه‌ای غیر از برد به ضرر ما خواهد بود و باعث خواهد شد دو بازی بعدی ما حکم مرگ و زندگی پیدا کند. برای بارسلونا این طور نیست. آن‌ها در صدر جدول قرار دارند. به همین خاطر این بازی فینال زودرسی برای ماست. نمی‌خواهیم سرنوشت‌مان برای صعود از گروه سخت شود.

سرمربی بارسلونا در پاسخ به این سوال که ویلی کابایرو، دروازه‌بان نخست تیمش در این بازی چه شرایطی خواهد داشت نیز به صحبت پرداخت و گفت: هر زمان که کابایرو برای ما درون دروازه قرار گرفته، نمایش خیلی خوبی داشته است. در بازی فردا شب او درون دروازه خواهد بود چراکه کلودیو براوو را به دلیل اخراج در بازی قبل در اختیار نخواهیم داشت. کابایرو دروازه‌بان مطمئن و باتجربه‌ای است. او می‌تواند از پس این جور دیدارها بربیاید.

سرمربی منچسترسیتی در پایان خاطرنشان کرد: سیتی برای اینکه تبدیل به قدرت بزرگی در فوتبال اروپا شود به زمان نیاز دارد. اکنون بازیکنان خوب و باکیفیتی در تیم داریم ولی پروژه‌ای که باشگاه سیتی به دنبال آن است، زمان می‌برد. بارسلونا یک شبه نتوانست به تیم بزرگی تبدیل شود. آن‌ها مدت‌ها و سال‌ها به پرورش بازیکن و آزمون و خطا بسنده کردند تا اینکه تبدیل به تیم بزرگی در فوتبال اروپا شدند. اگر منچسترسیتی هم می‌خواهد به تیم بزرگی تبدیل شود، باید چند سال تلاش کند و زحمت بکشد. اکنون بازیکنان خوبی در آکادمی جوانان باشگاه داریم که رفته رفته به ترکیب اضافه می‌شوند. علاوه بر آن بازیکنان باکیفیتی نیز در تیم حضور دارند که می‌توانند در آینده حضورشان را در ترکیب ثابت سیتی بیمه کنند.

ویکتور کاسای از مجارستان قضاوت دیدار حساس منچسترسیتی و بارسلونا را بر عهده خواهد داشت. در دیگر دیدار این گروه مونشن گلادباخ باید با سلتیک دیدار کند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید