فحاشی و پرتاب اشیا از سوی هواداران آلاوس به سمت رونالدو + عکس | اتاق خبر
کد خبر: 378848
تاریخ انتشار: 11 آبان 1395 - 10:54
روز سخت ستاره رئال مقابل الاوس
مهاجم رئال مادرید در دیدار برابر آلاوس مورد توهین قرار گرفت و اشیایی به سمتش پرتاب شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رئال مادرید و آلاوس شنبه هفته جاری در مندیسوروسا به مصاف هم رفتند و این دیدار با نتیجه چهار بر یک به نفع مادریدی ها به پایان رسید. کریستیانو رونالدو در این بازی هت تریک کرد، اما او در جریان بازی با توهین و رفتارهای زشت هواداران رو به رو شد.
طبق تصاویر ضبط شده دوربین های خوگونس شبکه ۶ اسپانیا در دقیقه ۱۶ بازی پیش از این که مهاجم مادرید ضربه پنالتی را بزند و بازی را به تساوی برساند تعداد زیادی از هواداران پشت دروازه با رفتارهای زشت شان قصد عصبانی کردن رونالدو را داشتند.
او سپس با توهین هواداران رو به رو شد. همچنین در جریان نیمه نخست زمانی که مهاجم پرتغالی به کناره ها نزدیک می شد تماشاگران فندک های خود را به سمتش پرتاب می کردند.  یکی از آن ها به پای رونالدو برخورد کرد و موجب عصبانیتش شد. او به سمت تماشاگران برگشت و بر سر آنها فریاد زد.
اما حرکات تماشاگران آلاوس ادامه داشت. در یکی از ضربات کرنر تعداد زیادی از تماشاگران شروع به خواندن" توپ بادی، رونالدو توپ بادی..!" کردند. سپس رونالدو با نشان دادن عدد سه با انگشتش به آنها یادآوری کرد که تاکنون سه توپ طلا کسب کرده است.


انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید