صعود تیم هندبال گچساران به نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا | اتاق خبر
کد خبر: 379083
تاریخ انتشار: 12 آبان 1395 - 13:02
تیم هندبال نفت و گاز گچساران در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا، مقابل تیم باشگاهی اردن پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها راه یافت.

هندبال

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نوزدهمین دوره رقابت‌های هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا با حضور هشت تیم از کشورهای آسیایی 8 تا 15 آبان‌ماه در اردن در حال برگزاری است.

تیم نفت و گاز گچساران تنها نماینده ایران در این رقابت‌ها بود که در گروه A با الاهلی اردن، الجزیره امارات و الجیش قطر به رقابت پرداخت. در گروه B نیز لخویا قطر (قهرمان دوره قبل)، الاهلی بحرین، النور عربستان و اهلی سداب عمان به مصاف هم رفتند. در پایان مرحله مقدماتی دو تیم اول و دوم هر دو گروه به مرحله نیمه نهایی راه می‌یابند.

تیم نفت‌وگاز گچساران در آخرین دیدار خود در مسابقات هندبال جام‌ باشگاه‌های آسیا مقابل تیم الاهلی اردن قرار گرفت و با نتیجه 26 بر 23 برابر این تیم پیروز شد.

نفت‌و گاز گچساران تنها نماینده ایران در این رقابت‌ها بود که با یک شکست مقابل الجیش قطر، یک تساوی مقابل الجزایر امارات و یک پیروزی در برابر الاهلی اردن توانست همراه الجیش قطر از گروه A به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها راه یابد.

سعید حیدری‌راد، عارف عالیزاده، نوید زمانی، ایمان آرپناهی، احسان آرپناهی، حامد سلیمانی، میلاد قلندری، محمد اسپری، میلاد قلندری، غریب فراست اصل، امین یوسفی‌نژاد، مهدی موسوی، محمد قاسمی، میثم نوروزی، حسین سلطانی، بهرام رستمی، محمد حسین صالحی و مهرداد صائب، ترکیب تنها نماینده ایران در این رقابت‌ها بود که به سرمربیگری مهران کیخایی و مربیگری سعید پایاب در این رقابت‌ها حاضر شد.

*نتایج کامل تنها نماینده هندبال مردان ایران در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا:
نفت‌و گاز گچساران 35 - الجزایر امارات 35
الجیش قطر 37 – نفت و گاز گچساران 28
الاهلی اردن 23 – نفت و گاز گچساران 26

*رده‌بندی گروه A:
الجیش قطر
نفت و گاز گچساران
الجزایر امارات
الاهلی اردن

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید