امضای قرارداد همکاری با یک شرکت آلمانی برای تولید قطعات صادراتی خودرو | اتاق خبر
کد خبر: 379207
تاریخ انتشار: 12 آبان 1395 - 12:41
مدیرعامل شرکت چرخشگر تبریز گفت: ما موفق شدیم با یک شرکت آلمانی وارد همکاری شده و قرارداد جدیدی را با آنان منعقد کنیم.

به گزارش اتاق خبر به نقل از تسنیم ،حسن وفادار در مراسم افتتاح خط تولید پیشرفته‌ترین گیربکس کشور،‌ اظهار داشت: خوشحالیم که موفق شدیم پیشرفته‌ترین خط تولید گیربکس کشور را با همکاری شرکت چرخشگر ایران‌ خودرو و رنو پارس در تبریز راه‌اندازی کنیم.

وی افزود: پس‌ازاین ما می‌توانیم با استفاده از «جی.اچ.کیو» که نسل جدید گیربکس‌‌های دستی به حساب می‌آید، دنده را راحت‌تر عوض کنیم و در کنار آن، روغن به‌مراتب کمتری نیز مصرف خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت چرخشگر تبریز با اشاره به اینکه باید از مدیران و کارشناسان وزارت صنعت، معدن و تجارت تشکر کنم که تمام امکانات لازم را جهت بهره‌برداری از این سیستم، در اختیار ما قراردادند خاطر نشان کرد: فراهم شدن بازار مصرف، و ارتقای دانش فنی از مهم‌ترین دستاوردهای راه‌اندازی «جی.اچ.کیو» است.

وفادار در مورد امکانات موجود در شرکت چرخشگر تبریز، گفت:ما از سال ۹۴ بیش از ۱۰ هزار دستگاه تولید کردیم و سهام شرکت نیز افزایش چشم‌گیری در سال‌های گذشته داشته است.

وی تصریح کرد:ما همچنین موفق شدیم با یک شرکت آلمانی وارد همکاری شده و قرارداد جدیدی را با آنان منعقد کنیم که اضافه کردن محصولات تولیدی جدید و ایجاد فضای مناسب برای صادرات، از دستاوردهای این قرارداد است.

94105

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید