نشنیدم مسی در تونل به کسی توهین کند | اتاق خبر
کد خبر: 379245
تاریخ انتشار: 13 آبان 1395 - 10:00
آگوئرو:
بعد از شکست بارسلونا از منچسترسیتی، رسانه ها اخباری مبنی بر توهین و درگیری مسی در تونل ورزشگاه با بازیکنان سیتی منتشر کردند که سرخیو اگوئرو این اخبار را تکذب کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در حالی که منابع اسپانیایی خبر از درگیری لیونل مسی با یک بازیکن سیتی در تونل ورزشگاه بعد از سوت پایان بازی بارسلونا و منچسترسیتی در لیگ قهرمانان دادند، سرخیو آگوئرو هم تیمی مسی در تیم ملی آرژانتین گفت: من با مسی در جریان بازی و بعد از آن صحبتی نداشتم. طبیعی است بازیکنی که تیمش شکست خورده است، ناراحت باشد ولی من ندیدم که مسی در تونل ورزشگاه با کسی درگیری پیدا کرده باشد.

او گفت: من مسی را به خوبی می‌شناسم و می‌دانم چه مواقعی ناراحت است و حالش خوب نیست. او بعد از بازی سه شنبه شب ناراحت بود و من او را داخل تونل ورزشگاه دیدم ولی هیچ گونه درگیری لفظی و فیزیکی شاهد نبودم و این اخبار صحت ندارد. وقتی کسی ناراحت است، باید به او احترام بگذارید. من برای مسی احترام زیادی قائل هستم و به همین خاطر ترجیح دادم تا صحبتی با او بعد از بازی نداشته باشیم.

آگوئرو در پایان گفت: من شب های فوتبالی زیادی را در اتحاد سپری کردم ولی باید بگویم سه شنبه شب جو فوق العاده ای در ورزشگاه بود و حمایت بی نظیری احساس کردیم که فوق العاده مهم بود. علاوه بر آن از نظر تاکتیکی نیز تیم خیلی خوبی نشان دادیم و یک شب قدرتمند در لیگ قهرمانان داشتیم که رضایت بخش بود.

انتهای پبام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید