واکنش ستاره آرسنال به احتمال بازگشت به بارسلونا | اتاق خبر
کد خبر: 379549
تاریخ انتشار: 15 آبان 1395 - 23:01
بال راست توپچی ها به احتمال حضور خود دربارسلونا واکنش نشان داد و تاکید کرد که دوست دارد قرارداد خود را با آرسنال تمدید کند.

لوگوی بارسلونا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یکی از بازیکنانی که خبرهای زیادی درباره علاقه بارسلونا به جذب او به گوش می رسد هکتور بلرین بال راست آرسنال است.

این بازیکن اسپانیایی محصول مدرسه لاماسیا است و هواداران بارسلونا دوست دارند که او را مانند فابرگاس به تیم خود برگردانند.

بلرین به احتمال بازگشت خود به آبی اناری ها واکنش نشان داد و به نظر می رسد که دوست ندارد مسیر فابرگاس را طی کند.

او در واکنش به بازگشت به بارسلونا گفت: اگر دوست داشتم در بارسلونا بازی کنم این تیم را ترک نمی کردم. از حضور در آرسنال بسیار خوشحال هستم و دوست ندارم این تیم را ترک کنم. همه چیز در اینجا خوب است و خوشحالم که در ترکیب آرسنال به میدان می روم.

این بازیکن جوان زیر نظر ونگر پیشرفت زیادی کرده است و به تیم ملی فوتبال اسپانیا هم دعوت شده است. بعد از جدایی دنی آلوس از بارسلونا، این تیم به دنبال جانشینی شایسته برای این بازیکن برزیلی است و بلرین بهترین گزینه ای است که مد نظر گرفته اند اما بعید به نظر می رسد که آرسنال به این راحتی دست بردار ستاره خود باشد.

آرسنال در فصل جاری رقابت های لیگ برتر انگلیس عملکرد درخشانی از خود نشان داده و یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می آید.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید