«بیرانوند» با تیم ملی در مالزی یا همراه پرسپولیس در دبی؟ | اتاق خبر
کد خبر: 379553
تاریخ انتشار: 15 آبان 1395 - 23:52
شرایط دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس برای همراهی این تیم در اردوی دبی فردا پس از اعلام فهرست نهایی تیم ملی مشخص می‌شود.

علیرضا بیرانوند

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس برای حفظ آمادگی خود در طول تعطیلات لیگ برتر فوتبال ایران اردوی چند روزه‌ای را در دبی امارات برگزار می‌کند اما حدود هشت بازیکن این تیم در اردوی تیم ملی فوتبال ایران حضور دارند.

البته از این بین علیرضا بیرانوند و وحید امیری به دلیل مصدومیت در تمرینات گروهی شرکت نمی‌کنند و به طور اختصاصی با مربیان و پزشکان تیم ملی به مداوای مصدومیت خود می‌پردازند. با توجه به مصدومیت بیرانوند خبرهایی مبنی بر همراهی این بازیکن با تیم فوتبال پرسپولیس در اردوی دوبی منتشر شده است و با این حساب او به همراه تیم ملی فوتبال ایران به مالزی نمی‌رود.

این اخبار در حالی منتشر شده که بیرانوند در حال حاضر بازیکن تیم ملی فوتبال ایران محسوب می‌شود و فقط به دلیل تعطیلی اردوی تیم ملی همانند سایر بازیکنان به مدت یک و نیم روز در مرخصی به سر می‌رود. از طرفی فهرست نهایی کارلوس کی‌روش برای دیدار دوستانه پاپوا گینه‌نو و دیدار با سوریه فردا بعدازظهر اعلام خواهد شد و در صورت صلاحدید کادرفنی، این دروازه بان به همراه سایر ملی‌پوشان به مالزی می‌رود. اگر کادرفنی تیم ملی در فهرستی که منتشر خواهد شد، نام بیرانوند را قرار ندهند، این دروازه بان هم به تیم باشگاهی خود ملحق می‌شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید