در سریعترین زمان ممکن با برنده انتخابات آمریکا گفت‌وگو خواهم کرد | اتاق خبر
کد خبر: 380001
تاریخ انتشار: 18 آبان 1395 - 22:38
ترزا می:
نخست وزیر انگلیس امروز (سه شنبه) همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت، قصد دارد در سریعترین زمان ممکن باب گفت‌وگو را با کسی که برنده این انتخابات می شود درباره روابط ویژه میان دو کشور باز کند.


به گزارش  اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امروز هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ به عنوان کاندیداهای دموکرات و جمهوری‌خواه در معرض قضاوت میلیونها رای‌دهنده آمریکایی در انتخابات ریاست جمهوری قرار می گیرند. جدیدترین نظرسنجی ها حاکی از بیشتر بودن اقبال رای دهندگان به هیلاری کلینتون بوده است.

ترزا می نخست وزیر انگلیس در مصاحبه با شبکه اسکای نیوز گفت: این که چه کسی پیروز انتخابات آمریکا می شود مساله ای است که مردم آمریکا تعیین می کنند.

وی که این مصاحبه را در جریان سفر دو روزه خود به هند به هدف تقویت روابط تجاری با این کشور انجام داد اظهار کرد: من قصد دارم از سریعترین فرصتی که برایم پیش بیاید استفاده کنم تا با هر کسی که برنده این رقابت باشد حرف زده و با او درباره روابط ویژه ای که انگلیس با آمریکا دارد صحبت کنم.

ترزا می خاطر نشان کرد: این روابط ما در بردارنده طیفی گسترده از مسائل می شود؛ نه فقط مساله تجارت بلکه مسائل امنیتی و دفاعی و مبارزه با تروریسم نیز در روابط ما مطرح هستند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید