دو شهرستانی که منشاء بوی بد فرودگاه امام هستند | اتاق خبر
کد خبر: 380171
تاریخ انتشار: 20 آبان 1395 - 03:47
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه شهرستان ری و اسلامشهر دو کانون اصلی بوی بد فرودگاه امام هستند گفت: در مرحله اول تلاش می‌کنیم مشکلاتی که در شهرستان ری هست را برطرف کنیم.

فرودگاه امام

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ناصر مهردادی در خصوص بوی بد فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: یکی از مشکلات اساسی استان تهران بوی بد جاده قم به تهران است که در آن منطقه فرودگاه امام خمینی (ره) واقع شده است.

مهردادی بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادیم توانستیم منشاء این بو را شناسایی کرده و جلساتی با دستگاه‌های مختلف برگزار کردیم.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران ادامه داد: در شش ماه اول سال، شهرستان اسلامشهر منشاء اصلی این مشکل بوده است و در شش ماه دوم سال شهرستان ری بیشترین مشکل را برای این منطقه ایجاد کرده است. بر همین اساس تلاش می‌کنیم که در مرحله اول مشکلاتی که در شهرستان ری وجود دارد را برطرف کرده و پیگیری‌های بعدی خود را به شهرستان اسلامشهر اختصاص دهیم.

مهردادی با بیان اینکه آب و فاضلاب نیز یکی از مشکلات این منطقه می‌باشد گفت: به تمام کانون‌های آلاینده در آن ناحیه اخطاریه قانونی داده‌ایم و تلاش داریم که به کمک دستگاه‌های مختلف بتوانیم این مسئله را مدیریت کنیم.

وی در پایان اظهار کرد: برطرف کردن این مشکل فقط کار سازمان محیط زیست نیست بلکه دستگاه‌های دیگر مانند جهاد کشاورزی، آب و فاضلاب، صنعت معدن تجارت و وزارت راه باید همکاری کنند. همچنین برای برطرف کردن این مشکل نیاز به اعتبار ویژه‌ای داریم که دستگاه‌های اجرایی باید آن را مد نظر داشته باشند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید