Performancing Metrics

لایپزیگ رقیب بایرن مونیخ برای قهرمانی است | اتاق خبر
کد خبر: 380699
تاریخ انتشار: 24 آبان 1395 - 11:56
هوملس:
مدافع باتجربه بایرن مونیخ از لایپزیگ به عنوان جدی ترین رقیب تیمش برای کسب عنوان قهرمانی در بوندسلیگا یاد کرد.

متس هوملس

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بدون شک شگفتی ساز فصل جدید بوندسلیگا را باید تیم فوتبال لایپزیگ دانست. تیمی که تا قبل از شروع لیگ جزو نامزدهای سقوط به لیگ پایین تر بود اما عملکرد درخشانی نشان داد و تنها با تفاضل گل کمتر نسبت به بایرن مونیخ صدرنشین، در رده دوم جدول رده بندی جای دارد.

لایپزیگ بعد از گذشت 10 هفته 24 امتیاز به دست آورده است و این باعث شده تا یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می آید. متس هوملس، مدافع بایرن مونیخ از لایپزیگ به عنوان رقیب اصلی تیمش برای کسب عنوان قهرمانی سخن به میان آورد و گفت: اگر دچار لغزش شویم و از این بیشتر امتیاز از دست بدهیم، لایپزیگ می تواند برای ما دردسرساز شود و صدر جدول رده بندی را بگیرد. این تیم شانس قهرمانی دارد.

او ادامه داد: سبک بازی لایپزیگ من را شگفت زده کرد. بازیکنان این تیم همگی با هم در کارهای دفاعی شرکت می کنند و بسیار پرتلاش هستند. آنها مهارت فردی خوبی هم دارند و این شانس را دارند تا در صورت لغزش بایرن مونیخ جام قهرمانی را بالای سر ببرند. این تیم بسیار شبیه به دورتموند دوران یورگن کلوپ است که دو بار پیاپی جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

هوملس در پایان سخنانش نیز گفت: تاکنون 24 امتیاز کسب کردیم و این نمی تواند عملکرد بدی برای ما باشد. با این حال دوست دارم شجاعانه تر بازی کنیم. احساس می کنم این چیزی است که هواداران هم دوست دارند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید