Performancing Metrics

تیم ملی موفق عمل کرده است | اتاق خبر
کد خبر: 381196
تاریخ انتشار: 27 آبان 1395 - 10:43
استیلی:
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران می گوید کسب یازده امتیاز از پنج بازی نشان از موفقیت تیم ملی است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حمید استیلی درباره تساوی ایران مقابل سوریه اظهار کرد: با توجه به بارندگی شدید که قبل از بازی وجود داشت، زمین کیفیت مطلوبی نداشت و روی بازی اثر گذاشته بود بنابراین بازی نکته فنی خاصی نداشت و فقط گاهی روی هوا بازیکنان کاری انجام می‌دادند. در چنین شرایطی معمولا تیم ها رو به ضربات ایستگاهی و البته پرتاب اوت می آورند. ما هم با آوردن وحید امیری قصد داشتیم با پرتاب اوت روی دروازه حریف فرصت گلزنی ایجاد کنیم اما نتوانستیم دروازه حریف را باز کنیم.

وی افزود: سوریه تیمی قدرتی بود و قصد داشت با ارسال های بلند فرصت گلزنی ایجاد کند که با هوشیاری مدافعان ایران نتوانستند کار خاصی انجام بدهند.

استیلی درباره کسب یک امتیاز از این دیدار هم گفت: کسب یک امتیاز برای ما خوب بود. اگر پیروز می‌شدیم مطمئنا با خیال راحت دور برگشت را آغاز می‌کردیم اما یک امتیاز هم ما را در صدر جدول نگه داشت و در دور برگشت این صدرنشینی به روحیه بازیکنان ما کمک خواهد کرد. به اعتقاد من کسب یازده امتیاز از پنج بازی نشان از موفقیت تیم ملی است.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در ادامه گفت: ما مقابل تیم های قدرتمند گروه همچون کره و ازبکستان به پیروزی رسیدیم اما مقابل تیم های ضعیف تر نتوانستیم نتیجه بگیریم. اما با این حال شرایط بازی های دور برگشت متفاوت است. با سوریه و چین باید در تهران بازی کنیم. با این حال فکر می‌کنم دیدار مقابل قطر در دور برگشت سخت ترین بازی ما در این مرحله خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هرچه بازی دوستانه انجام بدهیم برای هماهنگی و کسب تجربه تیم خوب است. شنیده ام قرار است در تعطیلات نیم فصل به مصاف ساحل عاج برویم. برگزاری این بازی ها می‌تواند به تیم ملی کمک کند زیرا تجربه بازیکنان جوان بیشتر خواهد شد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید