فروش ۳۵۷ میلیون تومان بن در نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه | اتاق خبر
کد خبر: 381245
تاریخ انتشار: 27 آبان 1395 - 20:11
معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از فروش ۳۵۷ میلیون تومانی بن طی ۳ روز سپری شده از نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه خبر داد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر صدرالله بابلی  از فروش ۳۵۷ میلیون تومانی بن کتاب طی ۳ روز اول نمایشگاه کتاب کرمانشاه خبر داد.

معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: در سومین روز از برپایی دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه ۱۵۰ میلیون تومان بن کتاب به فروش رفت.

وی با یادآوری فروش ۲۰۷ میلیون تومان بن کتاب طی ۲ روز اول نمایشگاه گفت: با احتساب فروش روز سوم، تا پایان سومین روز از نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه ۳۵۷ میلیون تومان بن به فروش رسیده است.

بابلی بازدید و استقبال مردم از نمایشگاه کتاب را قابل تقدیر و کم سابقه دانست و گفت: این مهم نشان از بالارفتن سطح آگاهی مردم فهیم و فرهنگ دوست کرمانشاه دارد.     

معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی http://bon.tibf.ir   نسبت به خرید بن اقدام کنند.

وی افزود: براساس تدابیر اتخاذ شده، افراد با داشتن مدرک تحصیلی تا مقطع کاردانی می توانند با عضویت در این سایت تا ۵۰ هزار تومان بن خرید با ۲۰ درصد تخفیف خریداری کنند و پس از مراجعه به غرفه نیز از تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی غرفه داران برخوردار شوند.

بابلی تصریح کرد: براین اساس متقاضیان با تحصیلات بالاتر از مقطع کاردانی نیز می توانند ۱۰۰ هزار تومان بن خریداری کنند.

معاون مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: طی ثبت نام در سامانه مذکور و عضویت در آن و هم چنین خرید بن، یک کد رهگیری به متقاضی اعلام می شود که در نمایشگاه آن را به غرفه تحویل خواهد داد و بن کتاب خود را دریافت می کند.

وی همچنین از یک اقدام جدید دیگر در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: چنانچه فرد، موفق به خرید کتاب با بن نشد، می تواند تا دو هفته بعد پول خود را پس بگیرد و یا با مراجعه به ۱۵ کتابفروشی که اسامی آنها مشخص شده است تا دو هفته بعد از نمایشگاه، کتاب مورد نظر خود را خریداری کنند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید