شهادت یک جوان فلسطینی و زخمی شدن ۲ نفر دیگر در شرق غزه | اتاق خبر
کد خبر: 381351
تاریخ انتشار: 29 آبان 1395 - 11:34
یک جوان ۲۰ ساله فلسطینی عصر جمعه در جریان درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق اردوگاه البریج واقع در وسط غزه و شرق شهر غزه به شهادت رسید و دو نفر دیگر هم زخمی شدند.

شهادت فلسطینی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نظامیان صهیونیست مستقر در برج‌های نظامی اطراف پایگاه نظامی "المدرسه" در شق اردوگاه البریج به سمت گروهی از جوانان فلسطینی گلوله‌های جنگی و گاز اشک آور شلیک کردند که منجر به شهادت یکی از آنها به نام "محمد سعید ابو سعده" (۲۶ ساله) در اثر اصابت گلوله به سینه‌اش شد و یک جوان دیگر هم در اثر برخورد بمب گازی به سرش به شدت زخمی شد و به بیمارستان شهدای الاقصی در شهر دیر البلح انتقال داده شد.

منابع محلی همچنین از تیراندازی نظامیان صهیونیست مستقر در پایگاه نظامی "ناحل عوز" در شرق شهر غزه به سمت گروهی از شهروندان فلسطینی خبر دادند که نزدیک مرزهای شرق شهر غزه شده بودند و در اثر این حادثه دست کم یک شهروند فلسطینی زخمی شد و برای مداوا به بیمارستان الشفا انتقال یافت.

نظامیان صهیونیست به صورت روزمره به سمت شهروندان فلسطینی و کشاورزان در مناطق محل برخورد با فلسطینیان تیراندازی می‌کنند که تاکنون در جریان این حوادث چندین نفر شهید و دهها نفر دیگر زخمی شده‌اند.

 انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید