Performancing Metrics

ملانیا با ترامپ به کاخ سفید نمی‌رود | اتاق خبر
کد خبر: 381528
تاریخ انتشار: 1 آذر 1395 - 13:16
همسر و کوچکترین فرزند رئیس جمهور منتخب آمریکا احتمالا تصمیم خواهند گرفت تا در برج ترامپ در منهتن بمانند؛ تصمیمی که یک اقدام غیرمعمول دیگر برای این رئیس جمهور جنجالی محسوب می‌شود.

اتاق خبر: ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ و بارون ترامپ پسر ده ساله‌شان در برج ترامپ واقع در منهتن باقی خواهند ماند و "هر زمان که لازم باشد" ‌به واشنگتن سفر خواهند کرد.

یکی از منابع نزدیک به تیم گذار ترامپ گفت: ملانیا به شدت به بارون وابسته است و وابستگی آنها در جریان کمپین انتخاباتی بیشتر شده است. این کمپین برای بارون بسیار دشوار بوده و ملانیا امیدوار است تا بتواند پسر کوچکش را از تنش و بی‌نظمی‌ دور نگه دارد و این اختلالات را به حداقل برساند.

بارون ترامپ به تحصیل خود در مدرسه‌اش واقع در منطقه "آپر وست ساید" ادامه خواهد داد که طبق گزارشات معمولا مادرش در آخر روز به دنبال او می‌رود.

تدابیر امنیتی شدت یافته در محل سکونت آنها در برج ترامپ احتمالا ادامه خواهد یافت چراکه اطراف این ساختمان از زمان انتخابات ریاست جمهوری مملو از طرفداران، معترضان، پرسنل مطبوعاتی و مردم عادی است.

یک منبع دیگر به روزنامه نیویورک پست گفت: احتمالا بارون ترامپ با یک خودروی امنیتی به مدرسه برده خواهد شد و تیم ماموران امنیتی هر روز صبح مدرسه را بازرسی خواهند کرد.

روزنامه نیویورک تایمز اخیرا گزارش داد که دونالد ترامپ با مشاورانش درخصوص اینکه چند روز در هفته را باید در کاخ سفید سپری کند، صحبت کرده است.

برج ترامپ از نظر تامین امنیتی مکان دشواری برای تیم کاخ سفید است چراکه مردم عادی به راحتی می‌توانند به این برج داخل و از آن خارج شوند.

تنها رئیس جمهور آمریکا که به طور تمام‌ وقت در کاخ سفید زندگی نکرده، جورج واشنگتن بوده است.

در همین حال، ایوانا همسر سابق دونالد ترامپ نیز از این رئیس جمهور منتخب خواسته تا او را به عنوان سفیر جمهوری چک منصوب کند چراکه "به خوبی این کشور و دیگر نقاط جهان را می‌شناسد و آماده است که به آمریکا خدمت کند."

ایوانا گفت: من سه کتاب نوشته‌ام که در 40 کشور و به 25 زبان مختلف ترجمه شده است. من با نام ایوانا کاملا شناخته شده‌ام و به فامیلی ترامپ نیازی ندارم. اگرچه همسر سابق من به عنوان رئیس جمهور انتخاب شده اما قصد ندارد زندگی شخصی‌اش را تغییر دهد.

وی افزود: صادقانه بگویم به نظر من برج ترامپ و نیویورک بهتر از کاخ سفید است اما دونالد حق دارد. او گفته اگر روسای جمهور متعددی قبل از او در کاخ سفید زندگی کرده‌اند پس او نیز می‌تواند این کار را انجام دهد.

منبع: ایسنا

95103

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید