Performancing Metrics

تلاش راهداران برای باز نگه داشتن راه 80 روستا | اتاق خبر
کد خبر: 382068
تاریخ انتشار: 4 آذر 1395 - 13:57
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: راهداران در حال تلاش برای باز نگه داشتن راه 80 روستای استان هستند ضمن اینکه اکیپ های امدادی برای برقراری برق در برخی روستاها اعزام شده اند.

اتاق خبر:افشین عزیزی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: در بیشتر نقاط کوهستانی گیلان، ارتفاع برف به افزون بر 90 سانتیمتر رسیده و راهداران، بی وقفه در تلاش برای باز نگه داشتن راه حدود 80 روستای استان هستند.
وی افزود: این تعداد روستا بیشتر در شهرستان های رودبار٬ سیاهکل٬ فومن٬ شفت و رضوانشهر واقع شده اند.
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه تمامی راه های اصلی و فرعی استان باز است٬ گفت: در تعدادی از روستاهای شهرستان های یادشده، برف سنگینی به زمین نشسته که تردد در راه های ارتباطی آنها را با دشواری هایی مواجه کرده است.
وی ادامه داد: با این وجود، عوامل امدادی و راهداران، می کوشند از بسته شدن آنها جلوگیری کنند.
عزیزی به قطعی برق در برخی از شهرستان های استان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: برف روی کابل های برق، شکستن شاخه های درختان و سقوط بر روی آنها ، موجب پارگی سیم ها و قطعی برق از شب گذشته در برخی شهرستان ها شده است.
وی بیشترین قطعی برق را در شهرستان های شفت٬ فومن و صومعه سرا ذکر کرد و گفت: اکیپ های امدادی، بلافاصله به این مناطق اعزام شده اند و در تلاش برای برقراری برق مشترکان هستند.
بارش برف به نسبت سنگین در گیلان، از روز گذشته (چهارشنبه) آغاز شده و تا بامداد امروز (پنجشنبه) نیز ادامه داشت. در تمامی محورهای کوهستانی، برف سنگین به زمین نشسته و راهداران ، در تلاش برای جلوگیری از مسدودشدن راه های مواصلاتی استان هستند.
به گفته پلیس راه گیلان، تمامی راه های اصلی و مواصلاتی استان به غیر از محور پونل - خلخال در غرب استان باز است.

ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید