نصیرشلال: تمام تجربه‌ام را در اختیار تیم ملی می‌گذارم | اتاق خبر
کد خبر: 382677
تاریخ انتشار: 9 آذر 1395 - 04:11
پس از انتخاب به عنوان مشاور سرمربی تیم ملی وزنه برداری
مشاور سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: از اینکه فدراسیون فرصت کار کردن را به جوان‌ها داد، تشکر می‌کنم و تمام توان و تجربه‌ام را در اختیار تیم ملی می‌گذارم تا مثمرثمر باشم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نواب نصیر شلال درباره اینکه به عنوان مشاور سرمربی تیم ملی بزرگسالان انتخاب شد، به صحبت پرداخت و اظهار کرد: از اینکه شورای عالی فنی به من اعتماد کرد تشکر می‌کنم. امیدوارم در این جایگاه بتوانم برای تیم ملی ایران مثمرثمر باشم. البته قبلا توافق‌هایی شده بود. از این اتفاق راضی هستم و امیدوارم که بتوانم کمک کنم.

او ادامه داد: از اینکه این فرصت در اختیار جوان‌ترها گذاشته شد تا به هر حال تیم جدیدی به مجموعه مربیان اضافه شوند، تشکر می‌کنم. ورزشکارانی که تا سالیان نزدیک تمرین می‌کردند،‌ الان این فرصت در اختیارشان قرار داده شده تا بتوانند کار کنند و باید از رییس فدراسیون تشکر کرد که این شهامت را دارد تا فرصت را در اختیار جوان‌ها بگذارد.

نصیرشلال در پاسخ به این پرسش که در مورد جزئیات کار و اینکه قرار است به صورت دائم در اردوها حضور داشته باشد نیز تصریح کرد: صحبت شده است و فکر می‌کنم باید بیشتر از یک مشاور حضور داشته باشم. در واقع باید حضورم فعال باشد و به کادر فنی کمک کند. جزئیات کار نیز در روزهای آینده مشخص می‌شود.

نایب قهرمان المپیک لندن در مورد اینکه تا مدتی پیش وزنه می‌زد و اکنون مسئولیتی را در تیم ملی بر عهده گرفته است نیز اظهار کرد: بدون شک کار سخت است؛ آن هم در تیم ملی بزرگسالان. زمانی که تمرین می‌کنی، فقط یک نفر هستی که باید برنامه‌هایت را هماهنگ و با سرمربی چک کنی اما در بحث مشاوره یا کادر فنی باید یک تیم را هماهنگ کرد و در نظر گرفت. با توجه به تجربیاتی که در این سال‌ها داشتم و مربیان خود را دیدم، فکر می‌کنم استرس مربی‌گری هم کمتر از وزنه‌ زدن نباشد. تمام توان و تجربه‌ای که دارم را در اختیار تیم ملی می‌گذارم تا بتوانم مفید واقع شوم.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید