هرگز نگفتم بازی هایمان با پرسپولیس همزمان باشد | اتاق خبر
کد خبر: 387292
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1395 - 14:53
قلعه‌نویی: یک گزینه جدید برای خط حمله داریم
تیم فوتبال تراکتورسازی پس از پیروزی اخیر برابر پیکان به دنبال فرصتی است تا پس از یک لغزش از سوی رقیب اصلی خود یعنی پرسپولیس فاصله امتیازات را کم کند و به صدر نزدیک‌تر شود.
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایران ورزشی، این روزها بحث برگزاری دیدارهای تراکتورسازی قبل از مسابقات پرسپولیس به عاملی برای انتقاد باشگاه تبریزی از سازمان لیگ مبدل شده است. امیر قلعه‌نویی که به این مساله سخت معترض است در این باره صحبت کرد. قلعه‌نویی در ابتدا درباره عالیشاه نوراللهی و بیک‌زاده خریدهای مهم نیم‌فصل خود گفت: «ما با علم به توانایی‌های فنی عالیشاه و نوراللهی این دو بازیکن را جذب کردیم اما به اعتقاد من آنها به زمان بیشتری نیاز دارند هرچند در این مدت کوتاه خودشان را با تیم هماهنگ کرده‌اند. هاشم بیک‌زاده تازه به جمع ما ملحق شده است این بازیکن مثل عالیشاه و نوراللهی به زمان نیاز دارد تا شرایط بهتری پیدا کند البته هاشم در نیمه دوم بازی با پیکان بهتر شده بود. ما باید اساسا حرفه‌ای‌تر بازی کنیم. اگر به اوایل نیم‌فصل برگردیم فوتبال روان تری بازی می‌کردیم البته نیم‌فصل اول در این مقطع 10 امتیاز داشتیم و نیم‌فصل دوم که بازی‌ها سخت‌تر شده است 7 امتیاز گرفته‌ایم.»
ولع امیر برای خریدهای بیشتر هنوز ادامه دارد و او به دنبال جذب یک مهاجم است: «برای افزایش قدرت خط حمله تیم مان باید یک مهاجم جدید جذب کنیم. صحبت‌هایی را با گزینه‌های مورد نظرمان انجام داده‌ایم اما اجازه بدهید هر وقت نفر مورد نظرمان قطعی شد، نام او را اعلام کنیم.»
مهم‌ترین بحث روز اعتراض باشگاه تراکتورسازی به برنامه‌ریزی بازی‌های لیگ و درخواست برگزاری بازی همزمان با پرسپولیس است. بعد از واکنش پرسپولیسی‌ها، قلعه‌نویی اما در این باره از مواضع اولیه خودش عقب‌نشینی کرده: «ما هیچ‌وقت نگفتیم بازی هایمان با پرسپولیس در این مقطع از لیگ همزمان برگزار شود. ما بحث عدالت در برنامه‌ریزی را مطرح کردیم. آقایان یا منظور ما را متوجه نمی‌شوند یا نمی‌خواهند متوجه شوند. کجای دنیا دو تیم که رقیب هستند به این شکل بازی می‌کنند؟ یعنی یک تیم 6 هفته بازی‌هایش زودتر از تیمی دیگر برگزار می‌شود.» وی افزود: «برخی آقایان عنوان می‌کنند که زودتر بازی کردن تراکتورسازی چه تاثیری در کار این تیم دارد. خب حالا که به زعم آقایان تاثیری ندارد لطف کنند و 6 هفته بازی‌های ما را بعد از بازی پرسپولیس بیندازند.»
 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید