پاساژ جدید پلاسکونشینان فردا قطعی می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 387487
تاریخ انتشار: 9 بهمن 1395 - 19:10
رئیس اتاق اصناف اعلام کرد
درپی آتش‌سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو، رئیس اتاق اصناف اعلام کرد که تا فردا (یکشنبه) تکلیف کسبه آسیب‌دیده این ساختمان برای اسکان در پاساژ جدید که مورد رضایت‌شان باشد، مشخص می‌شود و پاساژهای "نور" و "قدس" کاندیدای اصلی هستند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ۱۰ روز پیش بود که ساختمان پلاسکو پس از چند ساعت آتشسوزی و تلاش آتشنشانان برای اطفای حریق به صورت کامل فرو ریخت و همه چیز بر سر کسبه این ساختمان بلند تجاری آوار شد اما از همان روز مسئولان دولتی و بخش خصوصی اتحادیههای فعال در این ساختمان به دنبال مجتمعها و پاساژهای جدید برای اسکان کسبه پلاسکو بودند.

گرچه طی روزهای گذشته اظهارات متناقضی در این زمینه مطرح شد اما علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف در این باره گفت: تا فردا تکلیف اسکان کسبه آسیبدیده ساختمان پلاسکو مشخص میشود و پاساژهای "قدس" و مجتمع تجاری "نور" کاندیدای اصلی برای این مسئله هستند.

وی با بیان اینکه رضایت کسبه و فعالان ساختمان پلاسکو شرط اصلی برای اسکان آنهاست، اعلام کرد که ما هم نمیخواهیم پلاسکونشینان در چند ساختمان آواره شوند و روز گذشته از پاساژ "قدس" واقع در خراسان بازدید به عمل آمد و پیشنهادی دیگر که همان مجتمع تجاری "نور" بود، مطرح شد.

فاضلی ادامه داد: در حال بررسی پاساژهای کاندیدا شده برای اسکان کسبه ساختمان پلاسکو هستیم و به زودی درصددیم تا در ماه جاری آنها بتوانند کار و کاسبی خود را از سر بگیرند و بازار شب عید را از دست ندهند.

وی با اشاره به جلسه عصر امروز خود با مسئولان بانک مرکزی اظهار کرد که برای دریافت اعتبارات مورد نیاز و دادن تسهیلات مورد نیاز به کسبه پلاسکو همه تلاش خود را انجام میدهیم تا آنها برای آغاز به کار در دورهای جدید توانمند شوند و بتوانند رونق را به کاسبی خود بازگردانند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید