قطعا با ماهی ۱۰ هزار تومان نمی‌توان دائم فیلم دانلود کرد | اتاق خبر
کد خبر: 387608
تاریخ انتشار: 11 بهمن 1395 - 16:44
وزیر ارتباطات در جمع خبرنگاران:
وزیر ارتباطات در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که چه هزینه‌ای برای استفاده ماهانه از اینترنت تلفن همراه منتقی به نظر می‌رسد، گفت: این موضوع بستگی به نوع استفاده کاربران دارد و باید دید که کاربر چه استفاده‌ای از اینترنت می‌کند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمود واعظی ظهر امروز در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های شرکت ارتباطات سیار در جمع خبرنگاران حضور یافته و به بعضی از سوالات آنها پاسخ گفت.

البته واعظی یک سوال را هم بی‌پاسخ گذاشت و آن داستان بورسی‌ شدن ایرانسل بود که وزیر ارتباطات ترجیح داد به این سوال پاسخی ندهد.

قطع دومیلیون و ۹۰۰ هزار سیم‌کارت احراز هویت نشده

وی در بخشی از صحبت‌های خود در پاسخ به آخرین وضعیت احراز هویت سیم‌کارت‌ها، عنوان کرد: تا شهریورماه حدود ۱۰ میلیون یا بیشتر سیم‌کارت بی‌هویت دست مشترکان بود اما پس از آنکه شورای عالی فضای مجازی در این حوزه ابلاغ کرد، به سرعت روند ساماندهی پیگیری شده و مردم هم همکاری بسیار خوبی داشتند.

او ادامه داد: برهمین اساس طی دو تا سه ماه گذشته بیش از سه میلیون سیم‌کارت احراز هویت شد و اکنون حدود دو میلیون و ۹۰۰ سیم‌کارت به دلیل عدم احراز هویت به حالت یکطرفه در آمده که به مشترکان این سیم‌کارت‌ها پیامک‌هایی ارسال شده و به آنها اعلام شده در صورت عدم تکمیل اطلاعات خط آنها به‌طور کامل قطع خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید