Performancing Metrics

شرکت هواپیما سازی ATR آماده تامین هواپیماهای مورد نیاز ایران است | اتاق خبر
کد خبر: 391725
تاریخ انتشار: 24 فروردین 1396 - 08:46
مدیرعامل شرکت هواپیمای سازی ای. تی. آر ( ATR )‌گفت: این شرکت افتخار دارد با تامین هواپیما در تقویت و افزایش توان حمل و نقل هوایی ایران، در دوران جدید این کشور مشارکت کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پاتریک دو کاسل باژاک افزود: توسعه حمل ونقل هوایی و افزایش جایگاه منطقه‌ای ایران در این بخش برای ما اهمیت زیادی دارد.

۲۰ فروردین ماه امسال قرارداد خرید ۲۰ فروند هواپیمای ATR با حضور مدیرعامل این شرکت و فرهاد پرورش مدیرعامل ایران ایر امضا شد و قرار است تا دو هفته دیگر ۴ فروند هواپیمای ای. تی. آر به ایران ایر تحویل شود.

اصغر فخریه کاشان هم چنین امروز گفته است که تا ۱۵ روز دیگر ۴ هواپیمای شرکت ایتالیایی- فرانسوی ATR وارد ناوگان ایران ایر می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که در مجموع در سال جاری چند فروند هواپیمای ATR به ناوگان ایران ایر اضافه خواهد شد؟ گفت: تا آذر ماه سال جاری یعنی تا پایان سال ۲۰۱۷، ۹ فروند هواپیمای ATR دیگر به ایران ایر تحویل می شود و در مجموع ۱۳ فروند ATR در این بازه زمانی وارد ناوگان ایران ایر خواهد شد.

قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در امور بین الملل درباره ادامه تحویل ایرباس‌ها در سال جاری، اظهار داشت: تا پایان سال میلادی، ۴ فروند ایرباس جدید از تایپ هواپیماهای ۳۲۱، ایرباس ۳۲۰ به ایران ایر تحویل داده می شود.

فخریه کاشان با اشاره به مبلغ پیش پرداخت های هواپیماهای ATR، ادامه داد: پیش پرداخت این هواپیما ها به ارزش ۸۰ میلیون دلار تامین شده است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید