Performancing Metrics

امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک شرکت پست و پلیس فرودگاه‌های کشور | اتاق خبر
کد خبر: 392017
تاریخ انتشار: 29 فروردین 1396 - 20:53
مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری های مشترک شرکت ملی پست و پلیس فرودگاه‌های کشور برگزار شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، این مراسم  با حضور مهری، معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل پست و سردار مهری، رییس پلیس فرودگاه‌های کشور و جمعی از مسئولین دو سازمان در ساختمان معاونت فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک برگزار شد.

مدیر عامل شرکت پست در ابتدای مراسم از دغدغه پلیس فرودگاه‌های کشور در خصوص مرسولات هوایی و حساسیت ویژه و نظارت بر آنها قو همکاری با شیکه پستی کشور قدردانی کرد.

او بر کنترل ها و نظارت بر مرسولات به جهت امنیت بیشتر شهروندان تاکید و اظهار کرد: خوشبختانه با کنوانسیون های تصویب شده در خصوص قوانین مرتبط با این امر ؛ جهت ایمن سازی ارسال  مرسولات و کنترل انها توسط پست تدابیر ویژه ای اندیشیده شده است.

وی گفت: امیدواریم حاکمیت شرکت ملی پست در نظارت بر این امر در سایر بخش ها نیز مثل پلیس فرودگاه  تهادینه شود.

مهری به وجود این بند در اساسنامه شرکت ملی پست نیز اشاره کرد.

در ادامه سردار مهری، رییس پلیس فرودگاه های کشور گفت: در راستای پیشگیری از وقوع جرایم با دستگاه‌های مختلف همکاری داریم که ازجمله آنها شرکت پست به جهت حجم بالای ارسال مرسولات هوایی است.

به گفته او مقرر شده است تمام مرسولات پستی که هوایی نقل و انتقال داده می شود تحت نظارت پلیس باشد و تمام موارد قانونی در آنها رعایت و توسط پلیس رصد شود. این امر در راستای امنیت مسافران و کشور انجام خواهد شد.

سردار مهری همچنین در خصوص اجتماعی شدن امنیت مباحثی را مطرح کرد و گفت تمام دستگاهها در این راستا باید به ما کمک کنند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید