Performancing Metrics

ارزیابی ارتباطات حوزه مخابرات سیار از تابستان | اتاق خبر
کد خبر: 394273
تاریخ انتشار: 14 خرداد 1396 - 10:04
رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی از اجرای طرح ارزیابی ارتباطات حوزه مخابرات سیار طی تابستان امسال خبر داد و گفت: اجرای این طرح می‌تواند کیفیت سرویس‌دهی اپراتورها به مردم را افزایش و تعداد قطعی ارتباطات را نیز کاهش دهد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حبیب‌الله اصغری با اشاره به طرح "ارزیابی ارتباطات حوزه مخابرات سیار"، اظهار کرد: این یک روال طبیعی است که اپراتورها، جی‌پی‌اس و آنتن‌های مخابراتی بتوانند یک ارزیابی بین اپراتورهای مختلف داشته باشند و به ارزیابی کیفیت سرویس در سراسر کشور بپردازند.

رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی افزود: ارزیابی ارتباطات حوزه مخابرات سیار بزرگترین حوزه کاری پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی برای سال جاری است.

وی تصریح کرد: اجرای این طرح می‌تواند کیفیت سرویس‌دهی اپراتورها به مردم را افزایش داده و تعداد قطعی ارتباطات را نیز کاهش دهد، همچنین از طرفی زمان انتظار ارتباط به حداکثر می‌رسد.

اصغری با بیان اینکه با اپراتورها و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رایزنی کردیم و مقرر شده از تابستان این طرح در هشت استان غربی کشور اجرایی شود.

رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی خاطرنشان کرد: این طرح یک طرح مشارکتی با برخی از شرکت‌های بزرگ آی‌تی کشور است.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید