دلار تثبیت شد | اتاق خبر
کد خبر: 398234
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1396 - 17:37
سی ان بی سی اعلام کرد:
درحالی‌که چشم‌ها به تحولات کره معطوف شده، بازارهای آسیا به هم پیچیده و نرخ دلار ثبات را تجربه می‌کند.
 
به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، درحالی‌که چشم‌ها به تحولات کره معطوف شده است، بازارهای آسیا به هم پیچید و دلار تثبیت شد؛ این در حالی است که وقتی که توجه سرمایه‌گذاران به سوی نشست سالانه فدرال رزرو در جکسون هول در آخر هفته چرخید، شاخص‌های سهام آسیا به هم پیچیده شده است.

نیکی ژاپن افت ۴  روزه خود را ادامه داد و ۰.۱۱ درصد دیگر پایین‌تر آمد. در کره اما کوسپی ۰.۳۷ درصد افزایش داشت و ترس‌های ایجاد شده سرمایه‌گذارارن پس از شروع مانور نظامی آمریکا-کره جنوبی در روز دوشنبه را کنار زد.

در چین هم شاخص‌های بزرگ بازار بالا و پایین شدند؛ در هنگ‌کنگ شاخص هنگ‌سنگ  ۱.۰۴ درصد رشد کرد درحالی‌که شاخص ترکیبی شانگ‌های تنها ۰.۱۵ درصد رشد داشت و و شاخص ترکیبی شنزن هم ۰.۰۸۵ درصد کاهش داشت تا دقیقا چسبیده به خط صاف مبادله شود.

شاخص دلار پس از این که در جلسه تبادل شبانه کاهش یافت و در رقم ۹۲.۹۹۷ بسته شد امروز با اندکی افزایش در ۹۳.۱۷۳ تثبیت شد. دلار اندکی هم در برابر ین افزایش یافت و پس از این که دیشب در رقم ۱۰۸.۸۶ ین بسته شدف امروز در به نرخ ۱۰۹.۲۶ ین رسید.

فراتر از تحرکات مالی، با ادامه مانور مشترک آمریکا و کره جنوبی، بازار چشم خود را به تحولات شبه‌جزیره کره چشم دوخته است. علی‌رغم کاهش تعداد پرسنل آمریکایی در این مانور که به صورت سالیانه برگزار می‌شود، کره شمالی اعلام کرده است که این تحرکات بسیار بی‌ملاحظه هستند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید