Performancing Metrics

اعتراضات رانندگان جواب داد | اتاق خبر
کد خبر: 402721
تاریخ انتشار: 5 آذر 1396 - 19:00
اعتراضات و نگرانی‌های رانندگان خودروهای دیزلی درباره پایین بودن میزان سوخت اختصاصی به آنها سرانجام به تغییر نظر سازمان راهداری منجر شد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پس از آنکه سازمان راهداری طرح تخصیص سوخت بر اساس پیمایش را اجرایی کرد، برای هر یک از خودروهای دیزلی سهمیه ای خاص در نظر گرفت که این امر برای تعدادی از راننده ها محدودیت در دریافت سوخت ایجاد کرد.

سازمان راهداری تاکنون به خودروهای ۵ . ۳ تا ۶ تن  ۱۸۰۰ لیتر و برای خودروهای دیزلی کلاس بین ۶ تا ۱۰ تن نیز  ۲۱۵۰ لیتر سوخت اختصاص می داد.

حالا سخنگوی کار گروه تخصیص سوخت براساس پیمایش اعلام کرده با توجه به درخواست های مکرر رانندگان این روند تغییر خواهد کرد و از این پس خودروهای قرار گرفته در این دو گروه سهمیه سوخت بیشتری در یافت خواهند کرد.

بر اساس گفته های آدم نژاد  سهمیه سوخت عملکردی خودروهای دیزلی کلاس بین   ۳.۵ تا ۶ تن که تاکنون ۱۸۰۰ لیتر بوده، طبق تصمیمات جدید اتخاذ شده از  آذرماه به ۲۷۰۰ لیتر افزایش می یابد، همچنین سهمیه سوخت عملکردی خودروهای دیزلی کلاس بین ۶ تا ۱۰ تن نیز از ۲۱۵۰ لیتر سهمیه فعلی به ۳۲۰۰ لیتر افزایش می یابد. 

طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته این تغییرات از آذر ماه امسال کلید خورده اند و باید دید خوردوهای دیزلی قرار گرفته در دیگر گروه‌ها نیز در آینده شامل این تغییرات خواهند شد یا تنها همین دو بخش از حمل و نقل عمومی به تغییرات مدنظر خود خواهند رسید.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید