Performancing Metrics

طبق قانون در بحث استخدام هیچ مشکلی وجود ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 403075
تاریخ انتشار: 14 آذر 1396 - 16:41
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت:
آبادان – معاون وزیر نفت با بیان اینکه نمی دانم چرا روند استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت و ابلاغیه جدید وزارت نفت با هم قاطی شد، گفت: طبق قانون و ضوابط در بحث استخدام هیچ مشکلی نیست.
 
به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، حبیب الله بیطرف پیش از ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشکده نفت آبادان در محل سالن آمفی تاتر این دانشکده با اشاره به در پیش بودن ۱۶ آذر روز دانشجو افزود: روز دانشجو از آن بابت حائز اهمیت است که یادآور مبارزات ضد استکباری دانشجویان است. نماد دانشجویان در این روز روشنگری و آزادگی در سطح ملی است. 

وی در خصوص اهداف سفر خود به همراه هیئتی از وزارت نفت اظهار کرد: با توجه به مسائلی که در ۱۸ روز گذشته در آبادان و اهواز اتفاق افتاد و انعکاس گسترده ای نیز در فضای مجازی و رسانه ها داشت، این مسئله مورد توجه وزیر نفت بود که از وزارت نفت در قالب هیئتی برای شنیدن مطالب دانشجویان به صورت مستقیم و البته بر اساس احترامی که برای رئیس و هیئت رئیسه این دانشگاه قائلیم، سفری به شهرهای آبادان و اهواز داشته باشیم. 

معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت با اشاره به اینکه در سالهای اخیر دانشگاه صنعت نفت هم در ورودی ها و هم در خروجی هایش روند نزولی داشته و این روند صنعت و فضای دانشگاه را تهدید می کند، افزود: دانشجو در صورتی می تواند اقتدار خودش را به دست آورد که دانشجویان مورد تقاضای شرکتها و صنایع باشند نه اینکه با تحصن و نرفتن به سر کلاس و یا جوسازی های سیاسی در صدد احقاق حق برای خود باشد. 

وی اظهار کرد: ما حامی دانشجویان هستیم اگر مسیر ارتقاء را انتخاب و در آن مسیر حرکت کند و ما همراه هیئت رئیسه دانشگاهیم اگر مسیر ارتقاء را بهبود وخروجی ها را فعال کند. 

معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت تصریح کرد: هویت دانشجویی در فعالیتهای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و صنفی اش همیشه توام با استقلال بوده و بر این اساس است که فرهیختگی پیدا می کند و لذا نباید از بیرون تاثیرپذیری داشته باشد. 

بیطرف گفت: آینده مملکت را دانشجویان تشخیص داده و ترسیم می کنند و با قوای فکریشان به آن سمت حرکت می کنند و لذا از دانشجویان می خواهیم که قوانین را رعایت کنند و اجازه دهند تا مسئولان دانشگاه حرکت کنند و مسائل را از پیش ببرند. 

وی خطاب به دانشجویان افزود: از شما می خواهیم تا از روز شنبه به سر کلاسهای بروید تا آموزش فعال شود، وزارت نفت به تمام تعهداتش پایبند و جوابگو است. 

بیطرف اظهار کرد: برای ارتقای دانشگاه نیز برای آنکه به سمت شرایط نامناسب نروید باید همگی کمک کنند و چهره ای از خود ترسیم کنید که بر همه مسجل شود که می توانید تاثیرگذار باشید نه آنکه این ابهام را ایجاد کنید که این دانشجویان کسانی هستند که با تکیه بر تحصن و جوسازیهای سایسی و غیره در تلاش برای دست یابی به اهدافشان هستند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید