Performancing Metrics

آمریکا بر طبل خصومت‌ورزی می‌کوبد | اتاق خبر
کد خبر: 414099
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1397 - 13:47
عضو کمیسیون امنیت ملی:
عضو کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر اینکه آمریکا بر طبل خصومت‌ورزی می‌کوبد، گفت: اقدامات خصمانه این کشور و در نهایت بسته شدن باب‌المندب قیمت نفت را به بشکه‌ای ۴۰۰ دلار خواهد رساند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، ابوالفضل حسن بیگی ضمن بیان اینکه قدرت موشکی و بنیه دفاعی ایران اسلامی بر کسی پوشیده نیست، تأکید کرد: دنیا، ایران را به‌عنوان بازیگر ویژه در سطح بین‌المللی و قدرت اول منطقه می‌شناسد و این در حالی است که آمریکایی‌ها در خاورمیانه و غرب آسیا منزوی هستند و پایگاه‌هایش تبدیل به زندانی برای سربازان آمریکایی شده است.

وی بابیان اینکه اقدامات ترامپ جمهوری خواهان را شکست می‌دهد، افزود: حزب دموکرات ایالات‌متحده که خودشان تلاش کردند برجام را به نتیجه برسانند، به جمهوری خواهان هشدار می‌دهند با آوردن ترامپ سرکار با شکست مواجه می‌شوید. از سوی دیگر چینی‌ها و روس‌ها اعلام کردند که در چارچوب سازمان ملل عمل خواهند کرد و برخی کشورهای اروپایی اعلام کردند که در شرایط کنونی قادر به ایستادن در مقابل ایران نیستند لذا مجموع این عوامل و شرایط نشان می‌دهد که در این نبرد ایران پیروز خواهد شد.

حزب جمهوری‌خواه در پایان راه

عضو خانه ملت با ابراز اینکه اقدامات ترامپ سبب شده که آمریکا در سطح بین‌المللی و نسبت به گذشته منزوی‌تر شود، گفت: طبق تحقیقات صورت گرفته با اقدامات آمریکا قیمت نفت به بیش از ۸۰ دلار خواهد رسید و لذا رفاه عمومی در آمریکا با مشکل مواجه خواهد شد و این امر زمینه ساز شکست حزب جمهوری‌خواه را رقم خواهد زد و مجدداً حزب دموکرات در انتخابات بعدی آمریکا به پیروزی می‌رسد.

حسن بیگی بابیان اینکه انتخابات مجلس آمریکا نزدیک است و لذا برخوردهای خصمانه و مضحک ترامپ مرگ حزب جمهوری‌خواه را نزدیک می‌کند، تأکید کرد: بافرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر چاره اندیشی از سوی سران قوا، باید گفت امروز مهمترین نیاز کشور وفاق ملی در مقابل آمریکا است.

وی افزود: اخیراً سردار قاسم سلیمانی که درعین‌ فرمانده ای توانا و قدرتمند بودن، در سطح منطقه نیز کاریزما دارد و در پیام به ترامپ گفته بود «درشان رئیس‌جمهور ما نیست، جواب تو را بدهد و یک نیروی قدس می‌تواند به‌تنهایی پاسخ آمریکا را بدهد» این امر نشان از اقتدار ما دارد.

تضعیف موقعیت آمریکا

نماینده دامغان در مجلس بابیان اینکه موضع آمریکایی‌ها ضعیف شده و ضعیف‌تر هم خواهد شد، گفت:  در کنار حفظ وحدت باید زیر یک پرچم، صادقانه و مخلصانه در کنار هم بایستیم تا توطئه‌های دشمن خنثی شود.

حسن بیگی درباره وضعیت اقتصادی هفته های اخیر هم توضیح داد: این وضعیت، اخلالی است که آمریکایی‌ها با پول عربستان سعودی در اقتصاد ایران تحمیل کردند اما ظرف شش ماه آینده برطرف می‌شود.

وی در خصوص وضعیت یمن نیز گفت: با توجه به برخوردهای خصمانه‌ای که عربستان سعودی با یمنی‌ها داشت آنان می‌توانند تنگه باب المندب را ببندند تا در صورت ادامه تحریم‌ آمریکایی‌ها، در هیچ شرایطی عربستان نتواند تأمین نفت دنیا را تضمین کنند، لیکن با این شرایط  اگر مشکلی پیش آید مصرف‌کننده‌های انرژی بخصوص اروپایی‌ها و چینی‌ها باید نفت بشکه ۳۰۰ و ۴۰۰ دلار را خریداری کنند و لذا عربستان و آمریکا بازهم شکست می خورند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید