Performancing Metrics

برگزاری پانزدهمین اجلاس همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه در تهران | اتاق خبر
کد خبر: 419423
تاریخ انتشار: 7 آذر 1397 - 16:20
وزیر نیرو خبر داد:
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه۱۵ اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی و تجاری دو کشور، سال جاری در تهران برگزار می شود،برتوسعه همکاری‌های ایران و روسیه تاکید کرد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، رضا اردکانیان، در بدو ورود به مسکودر گفت‌وگو با خبرنگاران با تاکید بر اینکه مسئولیت کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی و تجاری ایران و فدراسیون روسیه مهرماه سال جاری به پیشنهاد وزیر امور خارجه و تصویب هیئت وزیران به وزارت نیرو محول شده است، عنوان کرد: این سفر به منظور پاسخ به دعوت وزیر انرژی روسیه و مذاکره با مقامات ارشد این کشور از جمله وزیر قفقاز شمالی، رئیس اتحادیه اقتصادی اوراسیا و گفت‌وگو با شرکت‌ها و موسسات بانکی این کشور به منظور پیگیری توافقات و مذاکرات تفصیلی‌تر انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی و تجاری دو کشور، سال جاری شمسی در تهران برگزار خواهد شد، ادامه داد: با موضع‌گیری‌های خوبی که دولت روسیه به ویژه در هفته‌های اخیر در پی اتفاقات ناشی از خروج یک‌جانبه و غیرقانونی ایالات متحده از برجام اتخاذ کرده است امیدواریم زمینه همکاری در عرصه‌های مختلف توسعه بیشتری پیدا کند.

وزیر نیرو در نخستین روز سفر دو روزه خود به روسیه نشست‌های مشترکی با الکساندر نواک، وزیر انرژی و سرگی چباتاریف، وزیر امور قفقاز شمالی  روسیه خواهد داشت.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید