Performancing Metrics

ورود پیمانکار بزرگ به مسکن مهر پردیس | اتاق خبر
کد خبر: 419458
تاریخ انتشار: 8 آذر 1397 - 14:21
مدیرعامل شهرهای جدید خبر داد
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: تا دو هفته آینده پیمانکار بزرگی را برای تامین خدمات زیربنایی و روبنایی در سایت‌های مسکن مهر با استفاده از منابع داخلی شرکت عمران مستقر می‌کنیم.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حبیب الله طاهرخانی صبح امروز در ملاقات مردمی با متقاضیان مسکن مهر پردیس اظهار کرد: بعد از نوسانات ارزی اخیر همانند سال ۱۳۹۱ با مشکلات متعددی در پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر مواجه شدیم که مجموع آن‌ها به تطویل پروژه و اختلاف کارفرما با پیمانکار شده است.

وی افزود: در فازهای مختلف مسائل متنوعی داریم؛ مثلا در فاز ۱۱ با وجود آنکه ۳۳ هزار واحد تکمیل شده، هم‌اکنون پیمانکار با مشکل واردات آسانسور مواجه شده که این مسئله را از طریق وزارت صنعت پیگیری می‌کنیم. طی سال‌های گذشته برای آماده‌سازی و راهسازی در این مسیر با مسائلی مواجه بودیم، مثلا محوطه آنجا کابل‌های فشار قوی برای تامین برق تهران عبور کرده بود که سه سال طول کشید تا این دکل‌ها را از بلوک‌ها خارج کردیم و فضا برای انجام کار مهیا شد.

وی ادامه داد: فاز ۱۱ بیش از ۸۶ درصد پیشرفت دارد و از نظر ابنیه کار خاصی باقی نمانده، بسیاری از پروژه‌ها در مرحله نازک کاری و نصبیات هستند اما به طور کلی در پردیس با کمبود آسانسور، پکیج و بوستر پمپ مواجه‌ایم که قیمت آن‌ها بین سه تا پنج درصد افزایش یافته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره مسائل فاز هشت نیز اظهار کرد: در فاز هشت با معارضین متعدد مواجه شدیم، در حالی‌که قبلا تصور م