Performancing Metrics

فرصت خوب ایران برای سرمایه گذاری خارجی از طریق تعاون | اتاق خبر
کد خبر: 419524
تاریخ انتشار: 9 آذر 1397 - 21:44
مدیر برنامه ریزی اتحادیه ICA\AP اعلام کرد:
مدیر برنامه ریزی اتحادیه بین المللی تعاون در آسیا پاسفیک گفت: فرصت بسیار خوبی برای ایران جهت سرمایه گذاری در بخش های مختلف از طریق تعاون وجود دارد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، ساوی تیری سینگ مدیر برنامه ریزی اتحادیه بین المللی تعاون در منطقه آسیا پاسفیک ICA/AP در مراسم بازدید از یک پروژه سرمایه گذاری در ایران گفت: بهترین راه برای اینکه تعاونی ها بتوانند در ایران پیشرفت کنند این است که تجربیات تعاونی های کشورهایی نظیر کره جنوبی و ژاپن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه ۴۱ درصد از گردش مالی کره جنوبی در بخش تعاون است، افزود: بهترین روش سرمایه گذاری این است که سرمایه گذاران با محوریت بخش تعاون به ویژه اتاق تعاون ایران وارد مذاکرات سرمایه گذاری در سطح بین المللی شوند.

مدیر برنامه ریزی اتحادیه بین المللی تعاون در منطقه آسیا پاسفیک با بیان اینکه در جهان یک میلیارد نفر عضو تعاونی ها هستند، این بخش از اقتصاد را یک ظرفیت بزرگ برای اقتصاد دنیا برشمرد و گفت: بخش غیر دولتی تعاون در هر کشوری بخش مهمی را در اقتصاد آن کشور ایفا می کند که انتظار می رود در ایران نیز با حمایت و توجه بیشتر به این بخش، بخش تعاون، توسعه پیدا کند.

وی با اشاره به میزبانی خوب ایران از برگزاری سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون در منطقه آسیا-اقیانوسیه گفت: خوشبختانه با توجه به اینکه نمایندگان حدود سی کشور در این اجلاس حضور داشتند توانستیم ارتباطات ارزشمندی را بین نمایندگان بخش تعاون در کشورهای مختلف برقرار کنیم.

مدیر برنامه ریزی اتحادیه بین المللی تعاون در منطقه آسیا پاسفیک تاکید کرد: در حاشیه این اجلاس مذاکرات و توافقات خوبی بین نمایندگان بخش تعاون کشورهای مختلف رد و بدل شد و امیدواریم این مذاکرات بتواند منجر به توسعه تعاون در دنیا شود.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید