Performancing Metrics

اجرای طرح‌های وزارت نیرو با مشارکت بخش خصوصی | اتاق خبر
کد خبر: 420752
تاریخ انتشار: 7 دی 1397 - 10:17
معاون وزیر نیرو از افزایش همکاری‌های بخش خصوصی در طرح‌های آب و برق خبر داد و افزود: بر اساس تبصره ۱۹ قانون بودجه سال ۱۳۹۷، مدل مالی طرح‌های آب و برق و فاضلاب در کارگروه واگذاری طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای تصویب شده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محسن بختیار با بیان این‌که وزارت نیرو برای انجام طرح‌های خود اقدامات متعددی را انجام داده است، اظهار کرد: تعداد زیادی از طرح‌ها را شناسایی و در کارگروه واگذاری طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای مصوب کردیم تا با ارائه فراخوان ازسوی دستگاه‌های اجرایی موجب افزایش همکاری بخش خصوصی شویم.

وی با اشاره به میزان استقبال بخش خصوصی از این طرح‌ها، ابراز کرد: باتوجه به تسهیلات بالایی که در تبصره ۱۹ دیده شده به‌نظر می‌رسد که شاهد افزایش استقبال بخش خصوصی در این بخش باشیم.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو حجم سرمایه‌گذاری مورد نیاز برای تکمیل طرح‌های مصوب توسط بخش خصوصی را ۱۴۰ هزار میلیارد ریال دانست و افزود: در بخش آب و فاضلاب و نیروگاه‌های تجدیدپذیر طرح‌هایی در نظر گرفته شده است که امیدواریم با مشارکت بخش خصوصی بتوانیم این طرح‌ها را اجرایی کنیم.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید