Performancing Metrics

روان‌سازی تردد در جاده‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 421113
تاریخ انتشار: 14 دی 1397 - 20:58
رئیس سازمان راهداری اعلام کرد؛
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: آماده‌باش کامل راهداران، موجب برقراری امنیت و روان شدن تردد در جاده‌ها شده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، عبدالهاشم حسن‌نیا، در پیامی از خدمات شبانه روزی و صادقانه راهداران پر تلاش، برای انجام عملیات راهداری زمستانی در روزهای اخیر در محورهای مواصلاتی دارای بارش برف و باران، قدردانی کرد و گفت: تلاش راهداران در جهت رفع انسداد محورها و جلوگیری از یخ زدگی، لغزندگی و ایجاد تردد ایمن و روان در محورهای مواصلاتی اعم از آزادراهی، بزرگراهی بین شهری و روستایی قابل تقدیر است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در ادامه افزود: استانهای تهران، البرز، مازندران، اصفهان، لرستان، مرکزی، گیلان، کردستان، قم، قزوین، زنجان، سمنان، فارس، خراسان شمالی، چهارمحال و بختیاری، اردبیل و آذربایجان غربی، متأثر از بارش برف و کولاک بوده است که با تلاش شبانه روزی راهداران با محوریت روان‌سازی جاده‌ها برای تردد ایمن مسافران جاده‌ای، راهداری زمستانی در این جاده‌ها انجام شده است و همچنان این تلاش‌ها با آماده‌باش کامل نیروهای راهداری، ادامه دارد.

حسن‌نیا بیان داشت: تمامی نیروهای راهداری در استان‌های یاد شده و همچنین استان‌های معین، برای عملیات راهداری زمستانی و برقراری تردد ایمن و روان، از روز سه شنبه در آماده‌باش کامل قرار گرفتند.

وی گفت: از ابتدای بارش در این استان‌ها، مجموع نیروهای راهدار درگیر ۳۵۷۰ و مجموع دستگاه ماشین‌آلات درگیر ۲۰۳۲ بوده که ۶۹ هزار و ۹۹۶ کیلومتر باند، برف‌روبی و مجموع شن و نمک مصرفی ۳۲ هزار و ۷۷۶ تن بوده است.

رئیس سازمان راهداری با بیان اینکه در این میان، ۳۱۷ مقطع ریزش‌برداری شده و ۱۰۰ لیتر محلول یخ زدا مصرف شده است،  تصریح کرد: ۲۲۳ نفر مسافرین اسکان و کمک‌رسانی به ۶۳۲ دستگاه خودرو انجام شده است.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید