Performancing Metrics

جزییات سفرهای هوایی تا هفته اول تعطیلات نوروزی | اتاق خبر
کد خبر: 424843
تاریخ انتشار: 9 فروردین 1398 - 19:16
سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد:
سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از ۹۷۳۹ پرواز نوروزی تا ۸ فروردین ماه خبر داد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، رضا جعفرزاده اظهار داشت: از ۹۷۳۹ پرواز انجام شده، ۶۹۰۶ پرواز داخلی و ۲۸۲۰ پرواز خارجی بوده است که فرودگاه حضرت امام با انجام ۱۸۹۱ پرواز بالاترین حجم پروازهای بین المللی و فرودگاه مهرآباد با انجام روزانه ۳۰۰ تا ۳۸۰ پرواز ورودی و خروجی در این ایام بیشترین سرویس دهی در پروازهای داخلی را ارائه کرده است.

وی با بیان اینکه فرودگاه‌های مناطق سیل زده در این ایام فعال بوده و سرویس‌های لازم را ارائه کرده است گفت: روزانه به طور متوسط ۶۵۰ تا ۸۲۴ پرواز در بخش هوایی کشور انجام شده که بیشتر پروازها به لحاظ آغاز موج بازگشت مسافران در روز هفتم فروردین بوده است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری به آن دسته از افرادی که بخش هوایی را برای مسافرت انتخاب کرده اند توصیه کرد برای خرید بلیت از طریق مراکز معتبر اعم از دفاتر و ۱۵۰ سایت دارای مجوز که لیست آنها بر روی پرتال سازمان هواپیمایی کشوری قابل دسترسی است اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه مسافران از طریق سامانه اصالت سنجی بلیت هواپیما از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت‌های هواپیمایی از چگونگی اعتبار بلیت خود مطمئن شوند افزود: هرگونه تخلف را ابتدا از طریق شماره تلفن‌های شرکت‌های هواپیمایی ارائه شده توسط این سازمان و نهایتاً از طریق سایت سازمان گزارش تا برخورد لازم صورت گیرد.

جعفرزاده گفت: سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت‌های هواپیمایی تاکید کرده است که ملاک ارزیابی عملکرد آنها ضمن رعایت دستورالعمل‌های ایمنی، جلب رضایت مسافران و پاسخگویی به موقع به آنها است.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید