Performancing Metrics

مسیر لیگ ستارگان بورس بدون نقص است | اتاق خبر
کد خبر: 429316
تاریخ انتشار: 15 تیر 1398 - 23:01
در آیین گشایش سومین دوره لیگ ستارگان بورس اعلام شد
پانزدهم تیرماه زنگ سومین لیگ بین المللی ستارگان بورس با حضور اعضای هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیران ارشد بازار سرمایه به صدا درآمد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، در ابتدای آیین گشایش لیگ ستارگان بورس، یاسر فلاح، مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس عنوان کرد: تابستان ٩۶ و هنگامی که که شرایط بازار سرمایه متعادل نبود لیگ ستارگان بورس با حضور ١٠ تیم کار خود را شروع کرد و در آن زمان نقدهایی به آن شد. عنوان می شد این رقابت تبلیغ نوسان گیری و سفته بازی است! پاسخ این بود که این رقابت صرفاً رویدادی دانشجویی است و شرکت کنندگان سفیران بازار سرمایه هستند. امروز اما خوشحالیم که پاسخ نقدها با حضور ۶٠ تیم داخلی و پنج تیم بین المللی داده شد و سفیران بین المللی نیز به جمع خانواده بازار سرمایه ایران وارد شده اند.

دبیر اجرایی لیگ ستارگان بورس با بیان اینکه این رویداد امروز همتراز با مسابقات ربوکاپ شده است، گفت: امروز پنج تیم از ۴ کشور ترکیه، عمان، سوریه و عراق در ایران حضور دارند و ارزش افزوده لیگ ستارگان بورس چهره بین المللی آن است و امیدوارم در دوره های بعدی شاهد حضور کشورهای بیشتری باشیم.

علی رحمانی، معاون مالی و اداری دانشگاه الزهرا نیز برگزاری این لیگ را ارزشمند دانست و گفت: میزبانی این رویداد برای دانشگاه الزهرا باعث افتخار است و تلاش می کنیم لیگ ستارگان بورس با بهترین شکل برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه طی چند سال گذشته سیر تحولات بازار سرمایه تصاعدی بوده، افزود: بازار سرمایه همواره کانون توجه دانشجویان حسابداری، مالی و اقتصاد قرار داشت اما اکنون مورد توجه دانشجویان سایر رشته ها نیز قرار دارد.

میزبان سومین لیگ ستارگان بورس با تاکید بر اینکه این رویداد مهمترین فرصت برای دانشجویان علاقه مند به بازار سرمایه است تاکید کرد: لیگ ستارگان نمونه مطلوب ارتباط دانشگاه و صنعت است.

وی توسعه شبکه ارتباطاتی، کار آفرینی، تحلیل مالی، تصمیم گیری، شناخت ساختار ها، افزایش مهارت های گروهی و یادگیری اخلاق حرفه ای را کارویژه های لیگ ستارگان بورس دانست و گفت: لیگ ستارگان بورس مسیر تعاملی خوبی را طی کرده و برگزار کنندگان نشان داده اند به ارتباط صنعت و دانشگاه اعتقاد دارند.

رحمانی افزود: تعاملات بین المللی شکل گرفته در این دوره لیگ اقدام بسیار ارزشمندی است و امیدوارم مسیر آن ادامه داشته باشد.

معاون مالی و اداری دانشگاه الزهرا با تاکید بر اینکه موفق ترین نهاد اقتصادی کشور پس از انقلاب بورس است و بازار سرمایه خود سرمایه ملی است، افزود: بازار سرمایه نمود آشکار یک بازار سالم رقابتی مبتنی بر تخصص و دانش است.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید