Performancing Metrics

برخی انجمن‌ها در اتاق که کاملا خنثی عمل می‌کنند | اتاق خبر
کد خبر: 430046
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
مرتضي شاه حسيني رئیس هیات مدیره انجمن واردكنندگان برنج ايران در گفتگو با «اتاق نیوز»
مرتضي شاه حسيني رئیس هیات مدیره انجمن واردكنندگان برنج ايران در گفتگو با «اتاق نیوز» گفت: فقدان مطالبه‌گری در اتاق و انجمن‌ها بزرگترین چالش و مشکلی است که در بخش خصوصی کشور وجود دارد

مرتضي شاه حسيني رئیس هیات مدیره انجمن واردكنندگان برنج ايران در گفتگو با «اتاق نیوز» گفت: فقدان مطالبه‌گری در اتاق و انجمن‌ها بزرگترین چالش و مشکلی است که در بخش خصوصی کشور وجود دارد. بزرگترین مسئله اتاق به عنوان پارلمان بخش خصوصی این است که نه انجمن ها و تشکل‌های زیرمجموعه آن و نه خود اتاق به عنوان نماینده بخش خصوصی، مطالبه گر قوی ای نیست. برخی از مجموعه‌ها و انجمن‌ها در اتاق که کاملا خنثی عمل می‌کنند.
رئیس هیات مدیره انجمن واردكنندگان برنج ايران با بیان اینکه اتاق پتانسیل خوبی برای اعاده حقوق بخش خصوصی و دفاع از آن دارد که باید از آن بهره بگیرد، اظهار کرد: اگر هیات رئیسه اتاق و در کنار آن انجمن‌ها برای رسیدن به اهداف خود دولت را تحت فشار قرار دهند، خیلی از مسائل کشور حل می‌شود. تسامح و مدارا با نهادهای تصمیم گیر حداقل در ارتباط با اموری که پیگیری زیاد پارلمان بخش خصوصی را می طلبد به صلاح بخش خصوصی، تولید و صنعت کشور ما نیست. در حال حاضر وضعیت اقتصادی کشور با چند سال گذشته کاملا فرق دارد. حالا بیشتر از هر زمان دیگری به اتاق فعال و پویا نیاز داریم. از آنجایی که مهم‌ترین مسئولیت پارلمان بخش خصوصی انتقال نظرات و پیشنهادات بخش خصوصی و همچنین تشکل‌ها و انجمن‌ها است، در این راستا باید قدرت چانه زنی این نهاد افزون‌تر از همیشه باشد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید